Izgled foruma

Autor Tomek, Siječanj 12, 2010, 02:04:22

Servis

Smajliće riješim navečer, Tapatalk obrišite cache od aplikacije na mobitelu...

pehar_11

#166
Pardon na uključivanju u raspravu, no kada se pritisne da se pogleda zadnja objava u nekim od foruma (tj. odgovor), na računalu se otvori post koji nije zadnji, nego na primjer osam objava prije ove zadnje. Je li do mene ili nešto ne štima?

Citat: BestOne  u Rujan 05, 2022, 19:48:32EDIT. Usput pitanje. Vide li drugi moju mejl-adresu (iznad lokacije, ikonica omotnice)? Ja vidim da je meni u profilu prikazan mejl, a drugima nije, no možda je to zato što samo vlasnik računa vidi svoj mejl.
Ja ne vidim, čak ni kada pritisnem na tvoj profil.
vrijeme je novac?!?

elez

I meni je tako, ne prikaže zadnji nego nekoliko postova prije zadnjeg (a uredno san pogleda sve u temi do zadnje objave). Vjerujem da će se to brzo sredit.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

smogovci.bbb2

Evo, "dela" i na Chromu yahoo pivkan
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

podgora

Citat: smogovci.bbb2  u Rujan 07, 2022, 10:30:57Evo, "dela" i na Chromu yahoo pivkan
da i meni obrisa san kolačiće i radi
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

smogovci.bbb2

Molim objašnjenje, čemu služe ovi oblačići ispred imena teme i što znače prozirni a što zatamnjeni umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Po mojoj logici, ne nužno i ispravnoj, ovi prazni označavaju podforum gdje nema novih postova dok ovi puni suprotno - ima novih postova.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Ovo je već trolanje...

tramvajac 92

Klikni, pa probaj.  ;D

Čelični

Pozdrav !
Imam dva problema sa uređivanjem svog profila :
1. kad idem ažurirati lokaciju piše mi :
Sljedeće greške su se pojavile pri pokušaju spremanja profila.
HTML tags are not allowed.

Što da radim ?
2. to je  već pitao jedan član ovog foruma a radi se o mail adresi. Mene zanima mogu li ostali članovi ovog foruma vidjeti moju mail adresu, te ako mogu kako da je ja uklonim ili moderatori ili administratori uklone i, kako da ja to učinim kad mi se pri ažuriranju profila pojavljuje kako sam gore naveo :
Sljedeće greške su se pojavile pri pokušaju spremanja profila.
HTML tags are not allowed.

Unaprijed Hvala na odgovorima !

Zmajhir

Mislim da je programiran suprotan simbol za spol ispod avatara na profilu, svi profili koje otvorim imaju ženski simbol (većinom su neaktivni članovi koji su davno označili "M" na uređivanju profila), a to su sve muški članovi kod kojih sam to vidio i meni je bila ista stvar, tako da je očito greška u sustavu.

Čelični

#176
Meni ispod avatara na profilu piše i oduvijek je pisalo muški simbol. Gledao sam maloprije profil jedne članice ovog foruma koja već dugo nije aktivna i njoj piše ženski simbol. Kad pogledam tvoj profil nema nikakvoga simbola, ni muški ni ženski.
Sad u čemu je problem da li u sustavu, nije mi jasno ?

Zmajhir

Ja sam sebi maknuo jer sam mislio da sam krivo označio, tek sam poslije ostalima to skužio da je posvuda ženski.

pehar_11

U zadnje vrijeme forum nešto ne valja. U gornjem lijevom kutu je kod "72966; ?>", slike se ne učitavaju pravilno, kvaliteta je upitna, editanje poruka je skoro nemoguće (bilo da je preko "quick edit" ili samo "edit"), početna stranica foruma je (barem meni) skoro bijela, dok se ne makne sve nakon .org/forum i reloada i tako redom. Jel do mene ili se nešto radi?
vrijeme je novac?!?

415 ul