Transport i isporuke Autobusa i Trolejbusa

Autor MILCHO, Siječanj 17, 2010, 23:17:12

MILCHO

Zadnja slika je nastala 18. 11. 2002. Kada su za Sarajevo krenula prva 2 zglobna trolejbusa 4125 i 4126. na slici je 4126

a evo i 4125


obus.info

elvis

Moram vas upozoriti da za ove slike,posto niste vi slikali,morate u svakom postu naznaciti gdje ste ih nasli,vidim da u nekim postovima postoji izvor,ipak to se mora naznaciti u svakom postu,dakle svaki od vas na svoje postove klikni opciju Uredi u desnom uglu iznad posta i napisite Izvor:xxxx.xxx

MILCHO


mesinovic

 Znaci kako ovdje pise platili su samo 11 komada do sada, a ipak im Svicarci dali ostale na obraz ;D

MILCHO

Citat: mesinovic  u Veljača 03, 2010, 10:29:10
Znaci kako ovdje pise platili su samo 11 komada do sada, a ipak im Svicarci dali ostale na obraz ;D
Mislim da će se prebaciti u prvoj turi 8 ili 9 trolejbusa, kako je predviđeno na tenderu za transport
a na slikama nisam vidio više od 7-8

ins

#20
Prvi isporuceni trolejbusi su stigli jucer na carinski terminal u Sarajevu

Usput, receno je da ce biti prezentacija tih trolejbusa, i da ce istovremeno biti svecano otvorena automatska praonica za trolejbuse (ona za tramvaje je otvorena u prosli petak)

The_Dubster

može li se objavit datum vrijeme i lokacija prezentacije?

volio bih prisustvovat tome, a možda da se i neki članovi foruma upoznaju :)

damir050

Znaci dosli  su prvi Trolejbusi  iz Svajcarske , ja se  nadam  da  ce  puno puno godina potrajati , mada ovi iz Solingena nisu   bili  nesta  losi  ,al je   M - A - N  u  pitanju

The_Dubster

trole 100% ;D

zna li se vrijeme datum i mjesto prezentacije ???

MILCHO

Citat: The_Dubster  u Veljača 04, 2010, 16:57:38
trole 100% ;D

zna li se vrijeme datum i mjesto prezentacije ???
Ma to znaju samo ovi iz GRAS-a i ako pozovu neke novinare na prezentaciju.

Mislim da će biti u prometu za nekih mjesec dana (Dok se registruju itd...)

The_Dubster

Citat: MILCHO  u Veljača 04, 2010, 17:51:58
Citat: The_Dubster  u Veljača 04, 2010, 16:57:38
trole 100% ;D

zna li se vrijeme datum i mjesto prezentacije ???
Ma to znaju samo ovi iz GRAS-a i ako pozovu neke novinare na prezentaciju.

Mislim da će biti u prometu za nekih mjesec dana (Dok se registruju itd...)

mi smrtnici ćemo izgleda opet morat da ih hvatamo po ulicama :-\

aaaaa

Citat: MILCHO  u Veljača 04, 2010, 17:51:58
Citat: The_Dubster  u Veljača 04, 2010, 16:57:38
trole 100% ;D

zna li se vrijeme datum i mjesto prezentacije ???
Ma to znaju samo ovi iz GRAS-a i ako pozovu neke novinare na prezentaciju.

Mislim da će biti u prometu za nekih mjesec dana (Dok se registruju itd...)


mozda cak i prije jer nedostaje vozila pogotovo na trolejbusima.
Ja sam ih danas malo razgledao i mogu samo reci da su ekstra dobro ocuvani kao da im je barem 10 godina manje. Sam izgled trolejbusa mi se i ne svidja pretjerano. Oni poklopci tockova daju trolejbusu izgled "konzerve", opet ponavljam ne svidja mi se onaj nacin vezivanja "trola" koji je kao kod starih škoda i sanosa (sa onim koturima) ostatak je OK...

MILCHO

Možda koturi ne izgledaju najbolje, ali mislim da su prednost. Kod ovih MAN-ova svaka budala može skinuti konopac i svezati za nešto (Već se dešavalo da klinci skinu konopac i zavežu za neki stub)

što se očuvanosti tiče, čista 10-ka

aaaaa

Citat: MILCHO  u Veljača 04, 2010, 20:04:43
Možda koturi ne izgledaju najbolje, ali mislim da su prednost. Kod ovih MAN-ova svaka budala može skinuti konopac i svezati za nešto (Već se dešavalo da klinci skinu konopac i zavežu za neki stub)

što se očuvanosti tiče, čista 10-ka

pa kod kotura ti je jos gore. Opruga "otpusti"  i onda konopac bukvalno visi ili se vuce po zemlji

MILCHO

Citat: aaaaa  u Veljača 04, 2010, 21:00:34
Citat: MILCHO  u Veljača 04, 2010, 20:04:43
Možda koturi ne izgledaju najbolje, ali mislim da su prednost. Kod ovih MAN-ova svaka budala može skinuti konopac i svezati za nešto (Već se dešavalo da klinci skinu konopac i zavežu za neki stub)

što se očuvanosti tiče, čista 10-ka

pa kod kotura ti je jos gore. Opruga "otpusti"  i onda konopac bukvalno visi ili se vuce po zemlji
da sjećam se toga sa Sanosa i Škoda ali valjda su Švicarci to bolje napravili.