Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

Tlimfocit

Citat: damir050  u Veljača 08, 2010, 18:28:34
Sto se tice Mercedesa - Sprinter , on  se ubacuje kao dodatno vozilo , jer  Kantic ima samo  jedno vozilo , recimo  na liniji Tesanj - Dortmund  i  Znaci ima  pravo i sa kombijem  da ide , jer kombi ne podlijeze u Medjunarodnim Dozvolama kao  Autobus

zar na jednu dozvolu nemože ić više buseva ako se radi o bissevima?

damir050

Nemoze , jer  dozvola ili koncesija se izdaje za liniju i mora  biti  navedena registarska oznaka  vozila u ovom slucaju Autobusa , u  Koncesiju  su strogo navedene  sve  stanice gdje  se Autobus   navraca

Tlimfocit

mislin da brkaš koncesiju i dozvolu.....to bi značilo da jednu liniju može vozit jedan jedini bus.....a to baš nema smisla.....ako je navedeno više registracija onda ne postoji razlog da ne ide više buseva....naravno ako je točno to šta ti govoriš
to bi dakle značilo da ako si registrira da liniju voziš sa recimo Setrom 415 HD, onda da u slučaju večeg broja putnika ti njih jednostavno nećeš primit.....kako misliš da se onda voze bissevi? po kojem principu?

max

Citat: Tlimfocit  u Veljača 09, 2010, 23:10:06
mislin da brkaš koncesiju i dozvolu.....to bi značilo da jednu liniju može vozit jedan jedini bus.....a to baš nema smisla.....ako je navedeno više registracija onda ne postoji razlog da ne ide više buseva....naravno ako je točno to šta ti govoriš
to bi dakle značilo da ako si registrira da liniju voziš sa recimo Setrom 415 HD, onda da u slučaju večeg broja putnika ti njih jednostavno nećeš primit.....kako misliš da se onda voze bissevi? po kojem principu?
Potpuno u pravu kolega.  :) Registarske oznake,tip vozila i broj vozni jedinica nemaju veze sa koncesijom. Ista se izdaje na ime preduzeca sa rokom vaznosti(u BiH 5god) sa striktno navedenim stajalistima. U prilogu je i vozni red i itinerer koji zajedno cine cjelinu. Ocito je kolega damir050 neinformisan. ;)

amar

ja nisam informisan o ovome, ali sad citajuci ovo, pa nema logike da samo jedan jedini bus radi na toj liniji, pocevsi u slucaju kvara, u slucaju redovnog servisa, veceg broja putnika itd itd ...

tomo

#35
Pa nema uopće smisla ova izjava... kako onda recimo 315HDH jedan dan uleti za Wien, drugi za Dortmund, treći za Zagreb? On mora najvjerovatnije prijaviti koji tip autobusa namjerava putovati na toj liniji i podnijeti evidenciju voznog parka sa registarskim oznakama, kao i važeći cjenik karata u jednom smjeru i povratnih karata te karte s popustima, što je logično...

neoplancityliner

gledajte.... svaka dozvola se izdaje na ime poduzeća.... na dozvoli je samo iskazana relacija.... za touring(koo. Čazmatrans) npr. ILOK_DORTMUND.... na njoj je izdana relacija, svi gradovi u kojima se pristaje u RH i Njemačkoj... Munchen, Ulm, Stuttgart, Karlshure, Mannheim, Frankfurt, Bonn, Koln, Dusseldorf, Duisburg, Essen, Bochum, DORTMUND.... tako je i za RH... uz to u dozvoli piše i vrijeme polaska sa svakog mjesta, vrijeme dolaska na granice i naravno rok do kojeg smiju vozit tu liniju, tj. do kada vrijedi dozvola...

amar

danas linije za svedsku, njemacku i austriju sam zapazio, al nisam bio u situaciji da slikam ... setra 417  setra 315 i cityliner ... kasnije prosla jos jedna 417 ...

busfan

Ima li putnika jesi li vidio? Zar nedeljom vozi za Svedsku i jel 315 ide za Njemacku?

amar

ja kako skuzira da je linija za svedsku, ili je moguce svicarska ... a neznam koji gdje brije ... :) ... mislim da jest 315 ... neoplan za bregenz ...

busfan

Jesi li vidio ima li putnika, bas me zanima sad van sezone?

amar

315 i neoplan par putnika je bilo ... a 417 nisam mogao vidjeti :) sigurno razumijes zasto :)

Tlimfocit

Citat: amar  u Veljača 21, 2010, 23:57:53
315 i neoplan par putnika je bilo ... a 417 nisam mogao vidjeti :) sigurno razumijes zasto :)

Selma Selma.....:)

amar


Tlimfocit

Citat: amar  u Veljača 22, 2010, 00:41:59
izvini al ja nekontam ?

pjesma Bijelo Dugme: Selma....pratio djevojku na vlak....koliko pratim ti svoju pratiš na bus :)