Herc tours - razno

Autor tovar, Ožujak 05, 2008, 21:12:01

shef

Danas viđena bojela Bova Futura KR-xxx-DU od Herc Toursa, straga ima natpis Europa(?)
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

To je midi, imamo slike pod Autoškole, ona radi za Autoškolu Europa u Zagrebu.

manoplan

Dotjeruje se Hafetova MB O303.


zlikowszky

E, ovu staru damu ću s nestrpljenjem čekati da dovrše. Ajd nas držite u toku, momci, i vidite možete li je poslikat kad bude gotova.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

King Longu -- službenom autobusu hokej kluba Medveščak se probušila guma 50-ak km od Zagreba prilikom povratka iz Klagenfurta. Na kraju je sve to ispalo zabavno tj. Medvjedi su sve okrenuli na šalu.
http://www.index.hr/sport/clanak/dvostruka-nesreca-za-medvjede-izgubili-od-kaca-pa-im-se-na-povratku-probusila-guma/540911.aspx

shef

Ne znam da li je netko primjetio:

Vozila Temsa Safari, Neoplan Skyliner (plavi), Güleryüz Cobra, Irizar Century, MB O350 Tourismo (srebrni), King Long, OVI Royal i Setra S250 Spezial se vode pod tvrtkom koja se zove

Grofovo d.o.o. za prijevoz, trgovinu i usluge
Dugo Selo, Hrvatskog preporoda 15
tel. 01/2756-151
www.grofovo.hr


Koliko vidim na slikama, vozila još imaju natpis Herc Tours...  ???
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Koliko znam Grofovo je vlasnik samo Setre S250HD Special koju još nije otplatio Herc Toursu pa na njoj zato piše Herc Tours. Al raspitati ću se za ostale.

zagorec

jel onaj skyliner kr-335-fn prodan posi ili nije

Tomek

Skyliner je prodan POSA-i, upod racun stigla S315GTHD koja je frisko slikana prije par dana

zagorec

#24
može li neko sastavit popis svih autobusa herc toursa koji su kod nekog u najmu
i tomek ajd poprati remont ovih manova i setre hvala

Tomek

Herc tours nema autobise koji su u najmu, mozda jedino temsa safari i bova futura midi u autoskolama, ovi drugi koji su kod raznih prijevoznika sa natpisima herc tours su prodani, al ne do kraja otplaceni

zagorec

#26
ali kao pa ap varaždin ne smije kupovati autobuse dok su u stečaju
i što je sa neoplanom kardan spoja
i koliko dailya je još u voznom parku
i jesu li sad oba dvije setre s 250 hd special u voznom parku
i gdje je nestao jedan otoyol


Tomek

Daily je 1. Setra special je samo jedna, druge nije ni bilo, starliner kardan spoja je prodan, ali se jos otplacuje kao sto sam vec napisao pa zato na njemu pise herc tours, otoyol je zavrsio kod cizmeka, ima tema na forumu.

zagorec

#28
a ona druga je bila samo na sređivanju sa slikom nekog grada isada je samo ova ex grof
hvala
i što je sa skyline rkr-662-ft

zagorec

i tomek dopuni vozni park malo