Scania (Touring, Omniexpress, gradski modeli, stariji modeli)

Autor 98989, Listopad 16, 2009, 11:52:23

Pozega


tomo

Ja mislim da bi to mogao biti Promet Makarska s obzirom da su na prodaju stavili nekoliko svojih vozila

Piramida

#32
Nakon stečajnog postupka CB-a vjerovatno će se Zovkin dug naplaćivati autobusima pošto CB nema nikakve druge imovine.
Ovisno o tome koliko Autobusa dođe Zovki nakon postupka stečaja APZ će uzimati nove autobuse.
Planira se nabavka od 10 do 14 novih autobusa ( opet ovisno o tome što će iz Croatia busa sve doć u APZ ) te preuzimanje nekih linija CB-a.
Priča se o Volvu 9700 , Scania Touringu a dok neki navlače i na novoga Travega. ( U raznim kombinacijama )
Obnova voznog parka i nadopuna novim autobusima te obnova garaže planira se za prvi kvartal 2010te ovisno o stečajnom postupku CB-a.
Sve ovo je još neslužbeno , kad postane službeno naravno da ću Vas izvijestiti.

Promet Makarska nabavlja još Kineza  ;)

PROFA

Ovaj ce BUS biti u UTORAK u Zagrebu izlozen!
Ne znam tocnu adresu,ali negdije u Luckoj.

5AR

Jučer sa sajma u Celju, izgleda lijepo i kvalitetno iznutra, dok mi vanjski izgled nije loš ali mi vuče na Higera






































98989

dal imaš slike od ostalih strojeva okolo ?

busfan

Koliko su hvalili zaj dizajn, meni licno ni na sta ne lici, vidi se da je kinez  ::|

98989


5AR

Scania Omniexpress dvoosovinska







i troosovinska sa drugim vratima iza






leic96

Evo malo sa dnevnik.hr-a:
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/inspektorat-upozorava-odvedite-ova-vozila-na-provjeru-ispravnosti---313790.html

"...Upozorenje je izdano i za jedan autobus i to autobus HGV, tip Scania. Distributer za Hrvatsku je SCANIA HRVATSKA d.o.o., Zagreb, Karlovačka 96, a poslovni korisnici su obaviješteni od strane distributera o mogućnosti provjere i zamjene kočnih crijeva."

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Majstor

Netko nabavlja Scania Kineze u Hr
5 kom u Scania Hrvatska
5 kom u Lagermaxu u Luka-i kod Zaprešića

Vincek je neki dan jednu pokazao za koga li su ove ?
Samo mi sudite pošteno !

Osoblje

Iz daleke Švedske u inbox nam je stigao jedan Scania bibliobus.  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*