Ikarus Budapest

Autor Ivan, Siječanj 17, 2008, 19:52:31


Lion

#1
Ja bih ovo volio vidjeti na našim cestama. A vi?
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

erobuss

Citat: Lion  u Siječanj 20, 2008, 16:07:39
Ja bih ovo volio vidjeti na našim cestama. A vi?

Nekako mi se čini da je više spreman za plivanje, nego za vožnju. Bar mu tako kažu retrovizori ;D  :D

suikar

Evo i od mene nekoliko IKARUS-a







Lion

Neznam zašto, ali prvo što mi padne na pamet kad vidim ove buseve jesu Sanosi S115 i S200.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

suikar

Pa,ne znam ti što kazati.Možda imaju malo sličnosti. :)

erobuss

#6

STEFI- GRAF

Vjerovatno su kvaliteta kao i zemunski :D

shef

Često viđam ove talijanske M.A.B.A. Viaggi Ikaruse 396 na Scaniji; firma je koliko znam u vlasništvu Albanaca, što se i vidi prema tretmanu slovenske policije i carine prema putnicima. Busevi su u očajnom stanju, a imaju prilično nove tablice.

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Teutonic

Jel samo meni bus s gornje slike na prvi pogled izgleda kao Eurobus AV120?

Servis

Pa sliči, da. Identično spuštanje krova prema naprijed i ne bi me čudilo da šajba odgovara...

Teutonic

Da se makne ovaj Ikarusov fejslifting i je prozor sa vozačeve lijeve strane kos,bio bi gotovo isti kao AV120.

actros

ovo je model 398 (poznat kao E98) koji se počeo proizvodit 1993 godine, a on je nasljednik modela 396 koji je iz 1989 godine

Shole

a šajba nije ni približno ista jer na Eurobusu krov osim što ide na niže (ko i na ovome) ide još i na uže tako da je šajba pri vrhu zaobljena na unutra.  Najbolje se vidi po stupu od krova koji je ovdje okomit, dok na AV120 stoji zakrivljeno

konkordsky

NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!