Čazmatrans - slike ( 2 )

Autor Shole, Svibanj 21, 2012, 21:48:55

5AR


mate


mate

316 na Zupanja - Zagreb



522 na novouvedenoj liniji Sl.Brod - Zagreb s polaskom u 18.30 iz Sl.Broda


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

676 danas na Zagreb - Zupanja


mate

1000.ti post u ovoj temi, 558 danas na Sl.Brod - Zagreb


sniff

#996
Sniffov je 1001. kava

Za početak 589.Vozio sam se sa njime prošle godine za Vt gdje stalno ide.Nisam mislio da ću ikad u životu ovo reći,ali gori je od Trendlinera. Plastična sjedala u ZETovim tramvajima su odlična spram ovih.Sve samo što se ne raspadne u njemu.Na uzbrdici od 2% jedva ide,zato uvijek kasni po 15-20 minuta. Najbolje je što na njemu piše "Euro 5".Dizajnom zaostaje 10-15 godina.I to još poslati na liniju dugačku preko 150 km. >hammer<

Zatim,najobičniji Probus i Comfort 313 Bj-Kž

sniff

Dalje:
-S 315 UL 588
Bjelovar
-sve i svašta (Neoman uglavnom)

sniff

#998
Sa ovim Crosswayom sam se vozio iz Žabna u Bj. Koje li ironije,kako sam ga uhvatio kraj kontejnera :)evil Unutra je sve čisto,uredno,sjedala nisu rasklimana jer se ne daju spuštati,red više je pa nema mjesta za noge.Tvrdoća sjedala je ok,taman,samo što su previsoka za prigradski bus,viša nego u HDH Setrama. Imam dojam da su donijeli ovakvu odluku: Zg-Bj jedan vozač,nizak bus,što je i logičnije jer je linija 80km,a skoro nitko ne nosi kufere.

Zatim City koji je izgubio gbr kao 80% buseva. Čini mi se da kreću na novi način označavanja-putem registracije. DA-528-DN npr.
Da se vratim Citylineru. Sjedala ok,fina,samo malo previše žvakača na svakom sjedištu.Motor treba posebno pohvaliti.

sniff

Noge Touring za Bj, VanHool Eos,N1116 iz Virovitice,N116 iz Virovitice,u Bjelovaru Cityliner i Lions Comfort

sniff

Jučer sam se vratio sa Lion's Comfortom koji je za prigradski bus čak i dosta komforan. Njegovu sliku nemam,ali sliku iz njega imam.Oronuli Centroliner(barem izvana) čeka u Vrbovcu.Postoji i bordo Sprinter reg. DA-696-CP bez gbr-a.

sniff

#1001
Krama koja vozi po Banovini

Neoplan Skyliner N1112

Setra S 317 HDH

Integro,bio je i drugi na AKZ,a treći je valjda bio u rezalištu ;D Ovaj kojeg sam uslikao bi mogao biti idući kandidat za paljenje.

Setra S 315 HD za Križevce umjesto S 215 HD ili ex. Cb. MB 0404

S 315 HDH koju nisam uslikao u Žabnom

S 315 GT na sezonskoj za Murter.U svakom slučaju,bolje nego Trendliner za Šibenik!

sniff

#1002
Dvije slike koje sam ostavio za drugi post, ne zato što nabijam postove, nego su malo bolje kvalitete.
Setra S 317 GT-HD-555-iz Daruvara.Sa novim radkapama izgleda 1000 puta bolje :D

I Setra 5 koja je izgubila garažni broj?

BTW i Dubrava bus je imala Transliner iz 1993

tramvajac 92

#1003
Vozni par koji tamo ide većinom i je krama, nego, jel' ovo jedini Transliner/3 kod nas?

MAN464

Nije integro nego intouro i 0404 nije Ex CB nego Darojkovic  ;) ljepe slike
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.