Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

man323

Classic je autobus napravljen na kamionskoj šasiji i od sebe je dosta tvrd. Ako ti je Classic G pretvrd, što bi rekao nakon vožnje u Sanosu?

elez

Sanosi i Avtomontaže su definitivno najneudobniji
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Sofer122

zna li neko sta je sa 152 i sa 182 nisam ih vidio odavno

netko

Citat: Sofer122  u Prosinac 28, 2016, 14:14:29
zna li neko sta je sa 152 i sa 182 nisam ih vidio odavno
#182 u Trogiru, a #152 u garaži uredno parkiran sa registracijama.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

man323

Na #238 ne radi niti jedna pozicija.

man323

#187 vozi na 18-ki sa otvorenim poklopcem motora.

XDonald

I jucer je devetku vozio isto s otvorenin poklopcem.
#220 motor toliko klapa i struze da sad to zvuci kao stari tomos-ov motocikl na brzine kad se pali.

Paško

Taman sam to išao napisat na forum. Mislim da je to najgori zvuk Lion's Cityja koji sam ikad čuo. Vidio sam ga danas pretrpanog na liniji 17 - bolje da je na remontu!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

I ne samo njih , nego opcenito. Vecina SG313 su s vremenom pocela zvucat ko traktori , ali ovo je daleko gore. Inace on sad mijenja #273 na 17ki , jucer ga je mijenjao #216 koji je krš i lom

prometnik


Kamera i nije baš nešto po mraku..
kupi kartu spasi Promet

man323

#1210
Nije bitna slika, bitan je zvuk. Hvala na uploadu.
Ovome je motor na izdisaju, uskoro će i on otegnuti papke zbog nečijeg nemara.
Inače u #216 ne radi grijanje kod vozača i fali staklo od kabine. Ona rupa na prednjoj masci je prisutna već mjesecima, a nikoga nije briga!
Tko zna kad su busevima mijenjali ulje, a još bolje pitanje kakvo su unutra ulijevali. Sa sigurnošću nije niti blizu normama proizvođača.

Neko

Citat: man313  u Siječanj 12, 2017, 22:54:59
Nije bitna slika, bitan je zvuk. Hvala na uploadu.
Ovome je motor na izdisaju, uskoro će i on otegnuti papke zbog nečijeg nemara.
Inače u #216 ne radi grijanje kod vozača i fali staklo od kabine. Ona rupa na prednjoj masci je prisutna već mjesecima, a nikoga nije briga!
Tko zna kad su busevima mijenjali ulje, a još bolje pitanje kakvo su unutra ulijevali. Sa sigurnošću nije niti blizu normama proizvođača.

Ne znam odakle podaci da Promet ne mijenja redovno ulje u motorima? Jednako kao i o stanju guma, koje su redom premium klase i u usporedbi sa "konkurencijom" kod privatnika marke "chelouston", imaju dovoljno duboke šare, što se i kontrolira.

man323

#1212
Čitaj malo bolje, ne piše nigdi da nije mijenjano, već san siguran da se mijenja prekasno.
Valjda ga mijenjaju jedan do dva puta godišnje, ovisno o kilometraži.
Za gume znam, ugrađuju GoodYear Urbanmax.

XDonald

Retrovizor na #217:

man323

Meni je stvarno zanimljivo kako oni ostanu bez tih poklopaca, a čvrsto su zakopčani za kućište retrovizora.