Promet

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 11:36:18

Čelični

#795
Baš sam ti to napisao u prethodnom postu zatvoren je spoj Prvog Maja - Belveder u oba smjera. Ni meni nije jasno kako to misle izvesti ?

thomcro

Citat: amalok.95  u Prosinac 01, 2022, 19:22:08... Jedino preko Mihaceve gore do Brascina direktno ...
... vidiš da postoji rješenje
Pozdrav by thomcro


Čelični

#797
Da, ali takva trasa preko Mihačeve Drage se ne spominje u obavijesti u listu "Fiuman"!  ;D

mivano

Kad je papa bio u Rijeci Tizianova je bila zatvorena pa se vozilo preko Laginjine gore.

NP-549

4 - via Mihačeva Draga, nazad normalno
11 - za gore ko 5, za dole ko 4

thomcro

Citat: mivano  u Prosinac 01, 2022, 20:21:44Kad je papa bio u Rijeci Tizianova je bila zatvorena pa se vozilo preko Laginjine gore.
... točno, na Brajdi desno gore pa po Fiorella la Guardije, Pomerio i kod guvera u Laginjinu i zgorun
Pozdrav by thomcro


NP-549

A četvorka, kako je vozila ?  Vjerovatno od crikve na Kozali do Brašćina

thomcro

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2022, 20:35:024 - via Mihačeva Draga, nazad normalno
...
... Ti to ozbiljno ... ma znaš kako Ti verujem

Uostalom, videt ću ja to, proći će mi pored kuće
Pozdrav by thomcro


thomcro

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2022, 20:39:57A četvorka, kako je vozila ?  Vjerovatno od crikve na Kozali do Brašćina
... bo  yahoo
Pozdrav by thomcro


Čelični

#804
NP da te pitam s obzirom da ja nisam vozač, a moja supruga je ona tvrdi da se iz Pomeria ne može ( ne smije) skrenuti preko Guvera na Laginjinu ?

NP-549

Citat: thomcro  u Prosinac 01, 2022, 20:40:50... Ti to ozbiljno ... ma znaš kako Ti verujem

Uostalom, videt ću ja to, proći će mi pored kuće

Vozit će minibus. Ali ne kužim čemu čuđenje, prošao sam onuda sa 739

thomcro

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2022, 20:58:51... Ali ne kužim čemu čuđenje ...
... ma nee, ne čudim se, šta bi se čudio

Btw, cesta kroz Mihačevu dragu je OK, jedino je malo zajeban izlaz gore na Vinasu, na zavoju
Pozdrav by thomcro


Čelični

Citat: Čelični  u Prosinac 01, 2022, 20:53:53NP da te pitam s obzirom da ja nisam vozač, a moja supruga je ona tvrdi da se iz Pomeria ne može ( ne smije) skrenuti preko Guvera na Laginjinu ?
NP citirao sam samog sebe. Ljubazno bih te molio na odgovor na moje pitanje iz citata.

thomcro

... na raskršću kod guvera, iz Pomeria se nemože u Laginjinu ali uz policijsku regulaciju sve je moguće
Pozdrav by thomcro


Čelični

@thomcro Puno Hvala na odgovoru !  ;)