Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

Shole

Nemožeš tu izvest nikakve preinake, al me čudi da su samo tako odustali od motora akoji nije prešao ni 200 tisuća.
To su motori 5 cilindara, 310KS, ležeći, odostraga u prikolici na lijevoj strani dok recimo 651 ima motor isto 310 KS, ali 6 cilindara, vertikalni i on je u prikolici na sredini (po simentrali).  I snjim skoro nikad problema, a s ovima non-stop.
ako se ne varam, ovaj u 651 je kamionski motor

mivano

ja nisam nikad ništa vozio, ali glede ovoga na liniji 3, sjećam se da se 646 po triput gorem snijegu i ledu prije par godina i još k tomu prepun putnika (jedva smo bili stali) spustio vrlo polako niz one dvije nizbrdice (jedna je čak u zavoju) ispod Lokve bez ikakvih problema, možda imam krivo ali ta nizbrdica na Zametu mi se ne čini tako opasna

mivano

Citat: Ruske  u Veljača 11, 2010, 15:52:49
evo isjecak iz tog filma, nije mi se dalo rezati vise dijelova i spajati, pa sam spojio dio gdje se sanos spusta niz piramidu i dimiiiiiiii (mislim da je 518, bijeli branik), odmah nakon toga legendarna scena kako katrica prode zavoj sa 50+ sigurno...i na kraju filmica spomenuti SG240 kako mu prikolica boci...(iako je i boljih bocenja bilo u cijelom filmu, nije mi se dalo traziti)


vidi se i jedan SU220 kako ide iz J.P.Kamova ( pred kraj videa)

Bari

Citat: Berlingo  u Veljača 16, 2010, 01:07:29
E Bari, Bari. A oni se uvijek pitaju tko im slika to po garazi. Znaci ti si taj?  ;D ;)

Malo moram  ;D
KREPAT MA NE MOLAT !

MAKI

Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Ruske

steta ako je tako, ali ja jos uvijek vjerujem da bi moglo nesto biti :)

MAKI

Ne znam popravak je preskup nisam siguran 99% sam siguran u to da ce ga razvaliti
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

Neće ga niko rasturit nego se čeka popravak. Još uvijek je na listi voznog parka kod prometnika... Stoji već više od pola godine, da su ga mislili rasturit već bi odavno, pogotovo sada kada bi djelovi dobro došli.

Berlingo

Citat: Ruske  u Veljača 15, 2010, 12:21:39
Citat: 421  u Veljača 15, 2010, 09:13:36
Citat: Berlingo  u Veljača 15, 2010, 01:35:36
Ima jos nesto sta vi kolege iz Zagreba neznate. Ovdje u Rijeci se manje-vise zna. Autobus je dosao na raskrrsce. Dolaskom na tu cestu postoji veliki pad prema moru ili ispred njegovog prednjeg kraja. Siromah nista nije mogao. Jako zeznuto raskrsce gdje glavna ulica doslovce visi na jednu stranu!
Pokaži to fotkom!

potpis, mene isto zanima gdje je to tocno
Evo to raskrsce otprilike ovako izgleda. Bus je dosao s lijeve strane i prosao kraj ovog sivog auta. Neznam da li mozete procjeniti nagib.



dragec52

Haj. Kod V. Lenca teška prometna u kojoj je sudjelovao i autobus. Dali netko zna /riječani/ čiji je bus?

Berlingo


dragec52

HVALA poštovanom Berlingu na brzom odgovoru. Ali ipak suosjećam sa kolegom, isti život proživljavamo za volanom.

NP-549

Još jedan kandidat za duže stajanje.  Jučer se na cestu odronilo kamenje u usjeku  blizu stajališta Brgud C/K i to da bi negdje nego točno kad je prošao 696 i razbilo desni bok.

Berlingo

To ti vjerujem potpuno. Taj nikad ne vozi brzo. U ponedjeljak sam popodne izletio prije njega na Rupi i vozimo prema Permanima. Ja 70-75 i on mi nestaje u retrovizoru. Ma gdje bas njemu?

Shole

Odnedavno garaži (remont) radi u dvije smjene, a ne samo ujutro kao do sad.  Svejedno nema pomoći, nemogu oni popravit kolko mi možemo razbit  ;D