Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

elvis

Citat: Tomek  u Veljača 20, 2010, 13:57:55
Čudi me da ga još nitko nije ulovio, onaj Regio sam par puta vidio, ali ovog prvi put.

Javlja mi naš član 421 da je danas vidio nepoznati Travego novih ZG reg. ZG-6631-ED. To su nove ZG reg. jel zna netko čija je prinova?

Moze biti jedan od Mandijevih posljednje pristiglih ???

Tomek


mate

A kolike su sanse da je vlasnik mozda AM Turist? Nisam toliko u toku, ali mislim ili kako je elvis napisao da je Mandijev ili AM Turistov ;)

medo

pitanje za poznavatelje dubrovačkih prijevoznika, jučer sam nalito na ovu setru s 415hd u gospinu polju, pored atlasova parkirališta, nema nikakvih oznaka na njoj, a unutrašnjost (koju nisam uspio slikat jer se pojavio stražar) mi izgleda kao vip izvedba, crni kožni sicevi više prostora između siceva.... vjerojatno ima još siznica koje nisam stigao primjetit, tablice su ST-100-RJ, evo i slike:



tko je vlasnik ove setre?

miky

Piše ti na vratima, ali bijelim slovima F-Tours Split, ali izgleda da je uzeo Andrija Matić-Ragusa bus, mislim on je koristi pa valjda je uzima...

medo

Citat: miky  u Veljača 24, 2010, 13:13:01
Piše ti na vratima, ali bijelim slovima F-Tours Split, ali izgleda da je uzeo Andrija Matić-Ragusa bus, mislim on je koristi pa valjda je uzima...

ne piše ti na vratima ništa, pretpostavljam da ju je andrija već uzeo i skinuo te naljepnice.

miky

Pogledaj malo bolje. Nije on to stavio da Ti ili ja vidimo, samo ako inspektor dođe on će mu točno pokazati gdje piše i izbjeći kaznu. Pazi još jednom, bijelim slovima na BIJELOM AUTOBUSU, vidiš samo kad znaš što tražiš i odprilike gdje...

medo

Citat: miky  u Veljača 25, 2010, 23:17:56
Pogledaj malo bolje. Nije on to stavio da Ti ili ja vidimo, samo ako inspektor dođe on će mu točno pokazati gdje piše i izbjeći kaznu. Pazi još jednom, bijelim slovima na BIJELOM AUTOBUSU, vidiš samo kad znaš što tražiš i odprilike gdje...

pa ne mogu vjerovat  ;D ;D ;D, odaj  mi tajnu gdje je to mjesto da vidim taj genijalni podhvat, samo ako ga nađem u gospinom polju kad se vratim.

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

miky

Citat: medo  u Veljača 26, 2010, 22:33:36
Citat: miky  u Veljača 25, 2010, 23:17:56
Pogledaj malo bolje. Nije on to stavio da Ti ili ja vidimo, samo ako inspektor dođe on će mu točno pokazati gdje piše i izbjeći kaznu. Pazi još jednom, bijelim slovima na BIJELOM AUTOBUSU, vidiš samo kad znaš što tražiš i odprilike gdje...

pa ne mogu vjerovat  ;D ;D ;D, odaj  mi tajnu gdje je to mjesto da vidim taj genijalni podhvat, samo ako ga nađem u gospinom polju kad se vratim.

Sad Ti je parkiran ispod hitne pomoći...

steyr1985

#190
Citat: buSHunter795  u Siječanj 22, 2010, 01:05:40
Šta smo rekli čija je ovo Setra?
Vidio sam da je pisalo na njoj neki Fakultet u Zagrebu.

http://i630.photobucket.com/albums/uu26/1020765144/bus/ZG_7516-DUMedium.jpg
Agronomski fakultet Zagreb

Bari

#191
KREPAT MA NE MOLAT !

conecto

Potpuno bijeli Mercedes O-404 bez vidljivih oznaka snimljen je 2004. U Splitu. Registracija ZG-574-AK. Nemam pojma čiji je ???

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

To je O404RHD registracija ZD574AK -- u vrijeme kad si ga slikao bio je od Condor travela(današnji Delminium) koji ga je kupio od Contusa.
Kasnije je taj bus završio u Erdelja prijevozu, pa Transturist Kladušan da bi danas bio u AP Slunju(to je onaj ružni oker krem boje)..

5AR

Isuzu ex Presečki 10-131 KR-143-EM sad ima DU-141-BM, jučer kod Bakarca