Nabava novih vozila (autobusi, trolejbusi)

Autor mb0404, Listopad 15, 2009, 23:36:41

aaaaa


Shole

Citat: SARI  u Lipanj 23, 2010, 10:49:10
Citat: Shole  u Lipanj 22, 2010, 19:15:52
Ovaj autobus ima oko milijon kilometara i od kad je došao radi sve dane u tjednu, sve subote, sve nedjelje, sve državne praznike.  Slabo ide jer je motor slab (220) al je super očuvan ko i većina ostalih.  Uglavnom su prešli oko 800-900 tisuća.  Samo 1 (iz te serije) ima milijon i 100, ali zato noviji Lion's Classici iz 2005. imaju već između 400 i 500 tisuća kako koji, al su ko novi.  Najveća zasluga toga je što ih duže 2 ili 3 vozača i samo oni ih voze.

Pod "režim" nisam mislio da su manje u upotrebi, po kilometraži se vidi da se voze itekako... ;) time još i veća pohvala Troleju (vozačima i mehaničarima) što uspijeva održavati ih takvima... mislio sam da je ipak velika razlika u eksploataciji busa za Mune nego kad recimo bus u Sarajevu vozi liniju 17, kada je veći dio dana preopterećen brojem putnika, vozi ga ko stigne i kako stigne, linija je brdovita, stanice puno češće, pa je stalno stani-kreni i tome slično...
Ali to svejedno nikako nije opravdanje da izgledaju kako izgledaju... uslikat ću malo bolje nekoliko primjeraka, samo da se smiri vrijeme ovih dana... to je katastrofa i poluraspad...

Ovaj autobus vozi od 4:50-23:40 svakog dana, a u spomenute 40 km udaljene Mune ide samo oko 14:00 kad se mjenjaju vozači i navečer na noćenje.  Inače vozi linije za Viškovo (11/20) koje su prekrcane i uspon je 16%, i praktički je identična gradskoj liniji 7, s tim da još i nastavlja vozit po rupama i šahtovima po općini Viškovo, a ima i školsku ispomoć za Opatiju na liniji 32 koju također vozi prekrcan.  Tako da tip linije kod ovog busa nikako nemože doć u obzir

SARI

#242
Citat: Shole  u Lipanj 25, 2010, 14:42:13
Ovaj autobus vozi od 4:50-23:40 svakog dana, a u spomenute 40 km udaljene Mune ide samo oko 14:00 kad se mjenjaju vozači i navečer na noćenje.  Inače vozi linije za Viškovo (11/20) koje su prekrcane i uspon je 16%, i praktički je identična gradskoj liniji 7, s tim da još i nastavlja vozit po rupama i šahtovima po općini Viškovo, a ima i školsku ispomoć za Opatiju na liniji 32 koju također vozi prekrcan.  Tako da tip linije kod ovog busa nikako nemože doć u obzir

:o :o :o Uffff... tim više kapa dole vozačima i Troleju... često sam u vrijeme kad su se pojavili EL-ovi išao sa 21/22... i danas znam jako dobro u kakvom su stanju ceste gore kad idem do frenda u Kosi... školskom trisdujom sam redovno išao, i tu jako dobro znam kako busevi mogu biti prekrcani...
Za komparaciju imaš zadnje dvije (iako prilično loše) slike u temi "slike iz Sarajeva" gdje se može vidjeti u kakvom su stanju 222-ojke u GRASu... sramota... sramota stvarno... :-[
Pa čovječe trolejev 412 nakon 30 godina izgleda bolje... :-[

ins

Citat:
GRAS naručio 10 autobusa na plin

Dotrajala vozila GRAS-a, koja koriste nekvalitetno gorivo, među najvećim su zagađivačima, kaže Krvavac


Uvođenjem i korištenjem prirodnog plina u automobilima, taksi vozilima, autobusima i minibusima GRAS-a, kvalitet zraka znatno bi se poboljšao, ističe Zijada Krvavac, pomoćnica ministra prostornog uređenja i zaštite okoliša.

Čistije gorivo

- Prateći rad stanica za tehnički pregled i kontrolom ispušnih plinova, došli smo do zaključka da su dotrajala vozila GRAS-a, koja koriste nekvalitetno gorivo, među najvećim zagađivačima. Uvođenjem plina, koji je ekološki čistije gorivo, kvalitet zraka koji svakodnevno udišemo, definitivno bi se mogao promijeniti - ističe Krvavac.

Iz GRAS-a kažu da su već naručili 10 autobusa koji će koristiti plin.

- Sredstvima Vlade Kantona Sarajevo uradili smo i projekt gradnje stanice za punjenje vozila plinom. Ona će se nalaziti u krugu našeg preduzeća i nastojat ćemo da u dogledno vrijeme nabavimo novac za početak gradnje. Dok se stanica ne napravi, nabaljena vozila punit će se na stanici "Sarajevogasa". Uvođenjem vozila na prirodni plin značajno bi se smanjili troškovi goriva pa čak i do 50 posto po pređenom kilometru - ističu iz GRAS-a.

Početak gradnje

Kako bi se umanjilo zagađenje zraka, ovo preduzeće planira da u naredne tri godine u užem gradskom jezgru koristi samo vozila na struju ili plin.

www.avaz.ba

MILCHO

Do kraja 2011 bi trebalo biti ukupno 20 ovakvih. Zasad nepiše jesu li vozila nova ili polovna. Ako budu nova onda će biti - zna se, jedan od 3 najjeftinija ponuđača, ali smatram da ipak trebaju biti niskopodna, a od polovnjaka su mi favoriti MAN Lion's City CNG ili Neoplan N4416 CNG.

Predpostavljam da će u početku raditi na linijama sa Doma armije i komercijali.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Srpanj 14, 2010, 12:56:43
Do kraja 2011 bi trebalo biti ukupno 20 ovakvih. Zasad nepiše jesu li vozila nova ili polovna. Ako budu nova onda će biti - zna se, jedan od 3 najjeftinija ponuđača, ali smatram da ipak trebaju biti niskopodna, a od polovnjaka su mi favoriti MAN Lion's City CNG ili Neoplan N4416 CNG.

Predpostavljam da će u početku raditi na linijama sa Doma armije i komercijali.
đ

mislim da ce to biti kupljeno novo i da nema govora o polovnjacima

ins

Ako je nesto "naruceno" onda je novo....

Za ovo mislim da nije bilo tendera, ne vjerujem da bi mi promakao.

Neoplan kao SarajevoGas?
Temsa?
Nece valjda onaj modifikovani MAZ iz Kragujevca?  buljimir

aaaaa

Citat: ins  u Srpanj 14, 2010, 14:34:20
Ako je nesto "naruceno" onda je novo....

Za ovo mislim da nije bilo tendera, ne vjerujem da bi mi promakao.

Neoplan kao SarajevoGas?
Temsa?
Nece valjda onaj modifikovani MAZ iz Kragujevca?  buljimir

ma nebih se nicemu iznenadio iako ne vjerujem da ce se to desiti. Mislim da ce biti MAN eventualno Irisbus ili Neoplan

tramvajac 92

Možda je pitanje glupo al' otkud ideja da će biti CNG? Može biti i na LPG..
Ima ih tu: http://www.fotodoprava.com/most_foto2.htm

conecto

U tekstu se spominje "prirodni plin" što može značiti jedino CNG, dok je LPG ukapljeni naftni plin, odnosno nastaje kao nus-proizvod kod proizvodnje naftnih derivata.
Osim toga, LPG u busevima je još gore rješenje od CNG u autobusima po pitanju voznih osobina. Na Zapadu voze valjda jedino u Beču i stvarno jadno idu.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

MILCHO

Citat: conecto  u Srpanj 16, 2010, 09:45:55
U tekstu se spominje "prirodni plin" što može značiti jedino CNG, dok je LPG ukapljeni naftni plin, odnosno nastaje kao nus-proizvod kod proizvodnje naftnih derivata.
Osim toga, LPG u busevima je još gore rješenje od CNG u autobusima po pitanju voznih osobina. Na Zapadu voze valjda jedino u Beču i stvarno jadno idu.
Imali smo mi takve prije 12-14 godina ali nisu dugo vozili - Graf & Stift - Steyr LU200 1996-1998.

Što se tiče tendera shvatio sam da je isto kao za minibuse upitanju tender s početka 2008 (15 zglobnih, 10 solo i 10 minibusa). Neznam dali je strogo navedeno da bus mora biti obični dizel ili CNG, ili je to naknadno dogovoreno. Koliko znam pobjedio je Ikarbus IK-103 ali još nije isporučen a isti ima CNG varijantu, ponude su dali: Mercedes, Irisbus, Sejari, Ikarbus, Sanos i Neobus. Mislim da zadnja 2 nemaju CNG vozila. Ako ponište Ikarbus zbog loše završne obrade možda se probiju MAN/Neoplan (Sejari) ili Irisbus.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Srpanj 16, 2010, 12:55:04
Citat: conecto  u Srpanj 16, 2010, 09:45:55
U tekstu se spominje "prirodni plin" što može značiti jedino CNG, dok je LPG ukapljeni naftni plin, odnosno nastaje kao nus-proizvod kod proizvodnje naftnih derivata.
Osim toga, LPG u busevima je još gore rješenje od CNG u autobusima po pitanju voznih osobina. Na Zapadu voze valjda jedino u Beču i stvarno jadno idu.
Imali smo mi takve prije 12-14 godina ali nisu dugo vozili - Graf & Stift - Steyr LU200 1996-1998.

Što se tiče tendera shvatio sam da je isto kao za minibuse upitanju tender s početka 2008 (15 zglobnih, 10 solo i 10 minibusa). Neznam dali je strogo navedeno da bus mora biti obični dizel ili CNG, ili je to naknadno dogovoreno. Koliko znam pobjedio je Ikarbus IK-103 ali još nije isporučen a isti ima CNG varijantu, ponude su dali: Mercedes, Irisbus, Sejari, Ikarbus, Sanos i Neobus. Mislim da zadnja 2 nemaju CNG vozila. Ako ponište Ikarbus zbog loše završne obrade možda se probiju MAN/Neoplan (Sejari) ili Irisbus.

Postoji Neobus sa CNG pogonom...

MILCHO

Citat: aaaaa  u Srpanj 16, 2010, 20:24:50

Postoji Neobus sa CNG pogonom...
Nisam znao, htio sam to danas provjeriti ali Neobusov sajt nije radio.  po nekim mojim informacijama Neobus je trebao pobjediti i za solo i za zglobne ali je iz nekog razloga izbačen.

MILCHO

Nažalost autobusi na plinski pogon će ipak biti polovni, kanton nije odriješio kesu za nove.
Nadam se da će, ako ništa drugo, biti niskopodni, i da će biti kvalitetni kao što su 1996/97 bili Grafovi i MB O305, koji su upisali 13-14 godina staža na našim cestama iako su već imali toliko godina kad su nabavljeni. Bojim se autobusa kakvi su bili Neoplani kupljeni 2005 koji su služili svega 3-4 godine iako su bili stari svega 10-tak godina kad su kupljeni.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Kolovoz 22, 2010, 14:27:06
Nažalost autobusi na plinski pogon će ipak biti polovni, kanton nije odriješio kesu za nove.
Nadam se da će, ako ništa drugo, biti niskopodni, i da će biti kvalitetni kao što su 1996/97 bili Grafovi i MB O305, koji su upisali 13-14 godina staža na našim cestama iako su već imali toliko godina kad su nabavljeni. Bojim se autobusa kakvi su bili Neoplani kupljeni 2005 koji su služili svega 3-4 godine iako su bili stari svega 10-tak godina kad su kupljeni.

daj Bože da budu bilo kakvi , da uopće dođu....