Autotransport Karlovac - razno

Autor Ivan1983, Svibanj 18, 2008, 02:21:04

Shole

E to je nedostatak otvorenog "tržišta" kakvo je sad bilo za školske prijevoze.   I kolko ti Karlovčane košta popravak nekog kvara ili dovoz drugog autobusa kad je trajekt 1500 kuna + put do Karlovca?  neznam,  po meni totalno neisplativo.  Da su zeli Transu škole po Gorskom Kotaru do bi još shvatio, ali ovo mi nema nikakvog smisla

Majstor

To je igra
Autotrans napao Duga Resu i okolicu i mislili su da će Karlovčani tamo zagristi a oni navalili na otoke
Stabilizirati će se to nemaš brige
Samo mi sudite pošteno !

Shole

Da, al Trans ima hrpu buseva u Gorskom kotru od Ogulina, Vrbovskog do Delnica +  PJ u Zagrebu,  a šta Karlovčani imaju u Primorju ?   Mislim, da se razumijemo,  nemam apsolutno niš protiv Autotransporta,  dapače, nek ljudi rade i zarađuju ako su uredno dobili prijevoz,  ali  treba i neke druge stvari uzet u obzir.  Tko će im vozit Rab i Krk cijelu zimu ?   Ljudi na stacionaru.  A kolko košta "odvojeni život" i apartman ?  To nije bilo u tenderu, i Autotrans nema taj trošak pa mu se nije isplatilo spustit cijenu, a ovima se je.  Dobro ti kažeš,  brzo će se to stabilizirat,  tj vratit na staro

Dreamwalker

#78
Ja mislim da bi otocani bili sretniji kad bi Karlovcani uveli i neke linije s otoka prema Rijeci/Zagrebu gdje bi bili jeftiniji od Transa. Sramota je da se za liniju izmedu Krka i Zagreba placa 6 puta vise nego izmedu Rijeke i Zagreba. Kaj se tice vozaca i smjestaja, mogli bi Transovim vozacima ponudit bolje uvjete rada sto vjerujem nije tesko i smjestaj je rijesen. Cazmatrans je dovoljno jak da ulupa nesto autobusa u Autotransport za otoke cisto da se stvori neka rezerva zlu ne trebalo
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

lussin

#79
A ja mislim da ne bi. Morate znati da autobus nije jedino prijevozno sredstvo za doći do Rijeke do koje ide 80% ljudi koji putuju s linijom Veli Lošinj-Zagreb. Do Zagreba zimi ide rijetko tko, ali ljeti je pak druga priča. Katamaran je jako velika konkurencija autobusu (Mali Lošinj-Rijeka 40 kn za otočane) te svatko tko želi što brže doći u Rijeku rađe bira katamaran preko autobusa, makar je putovanje nekad i sat vremena duže, ovisno koji je dan (ne staje svaki dan u ista mjesta). Većini otočana (Lošinjana) je putovanje u Rijeku isto: imaju dogovoren termin kod doktora recimo u 12. Katamaran kreće u 6 a u Rijeci su u 9 (utorak). Od 9 do 12 obiđu sve moguće riječke šoping centre i trgovine i nakon posjeta doktoru ista stvar. Sad imaju dvije opcije: ići na katamaran u 14:30 ili na skuplji bus u 17. Pošto ipak žele još malo šalabajzati biraju bus u 17. Oni koji su stigli rapidnom brzinom obić doktora ipak biraju katamaran. Oni koji idu u Rijeku ili Zagreb iz užitka, biraju bus u 17 jer žele više vremena za spremanje kod kuće, jer kad stignu na odredište neće im baš biti i do čeg. Njih nije "in particurarly" briga ko će ih voziti, makar više vjeruju domaćima

Što se tiče školskog prijevoza, primjetio sam da je AT Karlovac dočekan sa "strahom", ali mislim da su se svi navikli

shef

Jedna od Temsi Safari danas viđena u Rijeci na tehničkom pregledu. Izvanredni?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Bila je neka inspekcija na Krku da li po prijavi ili ne nisam siguran. Prije ovo prvo.

lussin

#82
AT Karlovac ukinuo polazak školske linije Mali Lošinj-Nerezine-Belej u 14:00, a Autotrans taj polazak ne smije voziti, pa tako učenici  koji imaju 7. sat ili nastavu u 14:30 ne mogu te sate pohađati pa idu doma nakon 6. sata.

hochdecker


sniff


Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

lussin

Prinova: plavi Opel Vivaro - KA-129-HA (ako sam dobro vidio)

lussin

Jučer Crossway nije krenuo za Lošinj, navodno krepao akumulator


Majstor

Samo mi sudite pošteno !