Autobusi na probi

Autor shef, Studeni 14, 2011, 10:46:46

shef

Uzivo s terena crveno krem Setra je na probi
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Fino, ionako je neće kupiti..

kico101

Citat: shef  u Studeni 14, 2011, 10:46:46
Uzivo s terena crveno krem Setra je na probi
Nešto konkretnije ( tip, linija, šole :)evil )?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Shole

A znaš da ne vozi sigurno neki normalan nego isto guzičari ko i u Splitu

shef

Ja sam prvi čas pomislio da je proba Autotrans (nije imala nikakve oznake linije ni bilo čega), no onda sam ugledao neke poznate face (i brkove) iz prometnog osoblja Autotroleja. Išla je u smjeru Kostrene Šetalištem XIII divizije.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Bila je negdje tema AUTOBUSI NA PROBI al ju nemogu nać pa nek bude ovdje:


Lion

Je li ova Setra sigurno samo autobus na probi? Poprilično sam siguran kako vozi srdočke školarce.  ???
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

ikar

Pa gdje će se isprobat ako ne na radnim zadacima? Vozila je i nešto linija u prigradu.

zvone16

Nešto zeza bluetooth, imam par slika kad je bila na liniji 11, točnije u utorak oko 3 i 40 ...
ZvoneXp

Shole

OŠ Srdoči se vozi sa 4 autobusne linije (2B,2C,3B,3C),  od svih silnih kombinacija,  jedna prigradska smjena (najčešće Regio) ima jednu vožnju GRBCI-ZAP.ZAMET.   Najvjerovatnije se potrefilo da je Setra bila na toj smjeni

Lion

#10
Ma shvaćam da je žele testirati i to je ok, ali bilo je govora prije da autobusi na probi ne smiju izlaziti na linije (?) pa mi je to malo čudno. Obično se samo glavešine provozaju i to je to.  ::|
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

Shole

#11
Za ovaj bus su očito plaćene sve pristojbe državi, i bus može normalno vozit  (vjerovatno ima i probne HR tablice).  Vozio je već u Prometu-Split, a vozile su i GT-HD promo Setre u Čazmatransu i još negdje sa Ulm tablicama.  Bilo je "problema" sa plinskima (Irisbus, Tedom i MAN) jer se nemaju gdje napunit pa onda samo šefovi naprave đir po gradu čisto da se ispuni nekakav protokol. Pravi "normalni" bus koji je zadnji bio na probi jer bio negdje 2007. onaj srebrni VDL Bergkof koji je isto vozio na redovnim linijama sa niskozemskim (ili čijim već) tablicama.  Poslije njega prave probe nije više ni bilo



EDIT:  evo slike od  12.04.2007.  a za volanom,  ajme gle čuda,  isti dasa ko i sa Setrom.  Kakve li slučajnosti  >hammer<


kico101

Citat: Shole  u Studeni 17, 2011, 22:00:23
EDIT:  evo slike od  12.04.2007.  a za volanom,  ajme gle čuda,  isti dasa ko i sa Setrom.  Kakve li slučajnosti  >hammer<
Ne pratiš forum. ;D ;D ;)
Pa rekli smo da za vozit vozila na probi treba imat poseban brevet za što se polaže 17 ispita i zatim dobije međunarodni certifikat ISO 36001. 8-8
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Ive

Dobar dan svima! Danas sam vidio probnu Setru parkiranu blizu škole u Kostreni oko 12.30. Na šoferšajbi nije bilo tabele ili natpisa linije, ali pretpostavljam da je vozila posebnu vožnju za OŠ Kostrena.

zvone16

#14
Ste dobili informacije da stiže SETRA u gradskoj izvedbi  bus123
ZvoneXp