Autotransport Karlovac - razno

Autor Ivan1983, Svibanj 18, 2008, 02:21:04

Paško

#150
Točno, nema ga u popisu voznog parka, što nije čudno jer je još 2007. odjavljen. Radilo se o modelu za ESG Linz, a na fotografiji iz Karlovca vidi se originalna, narančasta boja. Izgleda da ih je napravljeno samo 14 komada, od čega je najmanje deset završilo u Hrvatskoj (devet u Čazmatransu i taj spomenuti karlovački). Originalni izgled u Linzu:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

415 ul

Ponovno aktualna prica o preuzimanju firme od strane Kneževića, sta Ce se dogoditi vidjet cemo ubrzo

buska

Ispricavam se što ovako upadam ili ako pitam na krivom mjestu. Trebam samo jednu informaciju.
Da li netko zna kada sve neki autobusi koji kreću sa kolodvora iz Zagreba, a voze prema, i staju u Karlovcu, stanu na bus stanici ispred Avenue Mall-a U Zagrebu, da pokupe neke putnike koji ih tamo čekaju?

Nije mi bitna firma autobusa, moze biti bilokoja.
Ili kako bi mogla doći do te informacije?
Hvala!

sniff

Osobno nisam vidio niti jednog prijevoznika da redovno kupi putnike kod Avenue Malla, uostalom ni u jednom voznom redu nije naveden kao stajalište. Najbolje naći točno određeni polazak kojim se misli putovati te kontaktirati prijevoznika dal je moguće da stane na toj stanici. U smjeru Zagreba, iskrcaj kod MSU ili Lisinskog uz prethodnu najavu vozaču ne bi trebao biti problem (možda i Savski Gaj, ne znam kako stvari funkcioniraju otkad je novi rotor izgrađen).

415 ul

Tokom ovog mjeseca izlazi im se ugovor o prijevozu radnika Jamnice,te tesko da ce ga ponovno dobiti

415 ul


sniff


tony515

Dali je Knežević kupio Autotransport?

415 ul

Dugo se prica o tome,no za sada nema nikakvih informacija o tome

tony515

Prije tjedan dana je katna Setra od Autotransporta bila u memorijalnome centru u Vukovaru zajedno s Kneževićevom četvorkom

Frik85


steyr1985

Prodaja je dogovorena direktor koji je bio u Karlovcu  vise nije tamo tako da  to nesto govori

zsubic3

Citat: tony515  u Rujan 11, 2023, 16:25:00Dali je Knežević kupio Autotransport?

Priča koja kruži je da je Knežević kupio sve ove Manove iz autohrvatske i dao ih Čazmatransu u zamjenu za pola udjela ili čak komplet vlasništvo u autotransportu  Karlovac.
Vidjet če se nakon nekog vremena što je istina

tony515

Evo i danas Autotransport na prijevozu osmaša u Vukovaru

mtd001

#164
Ja već 2 jutra sretnem u Mrzlom polju srebrni Mercedes Citaro GS tablica,mislim da vozi relaciju Duga Resa-Karlovac.