Registarske pločice - rasprava

Autor Dreamwalker, Travanj 01, 2015, 00:18:49

Paško

Ne bih rekao da je to pravilo, jednostavno se radi o tome koje su pločice trenutno dostupne na stanici za tehnički pregled. Obično one dalje od najvećeg područja malo kasne.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Zmajhir

Citat: Paško  u Rujan 06, 2021, 19:01:19
Obično one dalje od najvećeg područja malo kasne.

To definitivno, kad je RI pomalo prelazilo na -I kombinacije, u Krku se još uvijek izdavalo 39xx-H

man323

Citat: Zmajhir  u Rujan 06, 2021, 19:23:41
To definitivno, kad je RI pomalo prelazilo na -I kombinacije, u Krku se još uvijek izdavalo 39xx-H

Imaš npr. situaciju da je  Split bio daleko na - Z, dok su Sinj i okolica bili pred krajem sa - V. Jučer sam bio na tehničkom i jedan je gospodin izvadio ST 85xx - Z, znači još se nisu finalno potrošile.

gorgoroth

Upravo vidio 15XX M, presli na next level

NP-549

Vidio pred 15 dana Teslu. 1512-M

gorgoroth


Zmajhir

Možda je vlasnik Marko s rođendanom 15.12.  rofl
Ali taman i da je -L je već najvjerojatnije potrošeno

NP-549


Marek

Danas sam i ja vidio kombinaciju ST-14xx-AA. Malo updatea s mog područja: Križevci su na kombinaciji KŽ-xxx-CR, Koprivnica KC-xxx-HN, Bjelovar na BJ-xxx-IP.

NP-549

Jesu sve 3 u originalnom redosljedu ili je bilo preskakanja slova u zadnjih godinu ili dvije ?

Zmajhir

Mislim da su sve 3 u originalnom redoslijedu

petrinjausrcu


Domi9a

Da, istina, RI-***-RF je bila 2009.
Zagreb dogurao do ZG-****-IJ/ II. Što mislite, kako će izgledati tablice kad dođu do ZG-****-ZZ?

Paško

Trebalo bi se vratiti i iskoristiti sve preskočene kombinacije, a onda krenuti sa serijom XXXXX-Y
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

Mislim da će dodati još jedan broj, i tada će trajati jako dugoo