Prigradske linije 10 - 37

Autor NP-549, Travanj 29, 2010, 20:57:36

NP-549

Niš in neće bit.  Do Svilnoga je 7 minuti vožnje a 15 će ih zić do tad.

pehar_11

vrijeme je novac?!?

NP-549

Low entry optički vara i ne možeš na oko odredit koliko je % popunjenosti.   Ovaj izgleda relativno dobro popunjen, a vjerovatno ne stoji ni 30 ljudi.  Obzirom da LE ima oko 30 sjedala,  ispada da je Regio na ovom polasku skoro svi bi sjedili

NP-549

754 vo Klano


Izvor: Pueblerino

NP-549


IgorKlasik

Svaka čast ako je još u stalnom pogonu  perfeto

MateV

#921
Stara slika. Ovaj je u rashodu još od 2013. godine.

Jedino starije što još imamo su dvije Avtomontaže SU240 599 i 601 koji čekaju obnovu, a trenutno su odjavljeni.

Kad smo već kod te obnove, drago mi je da su zasad ostali. Pretpostavljam da nije previše ljudi u upravi briga za ta dva Slovenca, već pretpostavljam da je netko pametan (čitaj: NP-549) apelirao na to da bi trebali ostati te potom izvukao iz rukava izgorenog Regia 683 kao žrtvu za rashodovanje zbog EU fondova.

IgorKlasik

Hvala na odgovoru i objašnjenju.

Bi se provozao nakon dugog vremena.


NP-549


MateV

Da pogodim, Gornje Jelenje, ono pokle skretanja za Meju/Hreljin. Samo mi nije jasno otkud zglobni gore. Šta ne ide 12B solo samo vikendom za Platak?

Volim autobuse


Volim autobuse


Volim autobuse

751 na Hreljine

MateV

Ajde da je neki pogodil da se kaže na Hreljinu, a ne u Hreljinu. Ova druga slika ti je dobra, ali kad se spuštaš sa Zlobina prije Plase imaš jedan zavoj "kod peći", od kud je pogled još bolji od ovog. Tamo kod tog zavoja je i napravljen mali parking za "vidikovac".

Btw, 773 više ne vozi za Hreljin uopće sad kad njegov polazak vozi 751 ili mi je nešto promaknulo?

NP-549

773 nije ni vozio. On vozi Klanu uglavnom.
771 je imao 3 Zlobina na dan