Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

pehar_11

Neznam što je gore - reklama ili garažni broj. Evo iskreno.
vrijeme je novac?!?

rzri05

Pa reklama je još donekle prihvatljiva u odnosu na neke bisere (663), mada da su se ugledali na to kakva je reklama na 734, mogla je stvarno biti puno bolja i uočljivija (pokrili su pola stakla s plavom folijom, mogli su tu pozadinu na staklu izostaviti). Garažni broj s druge strane, postoji na hrpe fontova u Windowsima, zašto su upravo takav nered uzeli, vjerojatno ne znaju ni oni sami. Bilo bi najbolje da su uzeli isti font kao brojevi koji se lijepe na te autobuse (pretpostavljam da je ITC Avant Garde ako sam dobro našao, znači ne mogu ismisliti da ne postoji font).

pehar_11

#1022
Garažni brojevi su postali fenomen u zadnje vrijeme. Svaki novi bus, novi font, novo mjesto gdje stoji. Malo je gore, malo je dolje, malo u sredini i tako u nedogled. Evo ti 833 za primjer, ima tanji font koji nije centriran pravilno (više ulijevo nego udesno), na 753 je nakoso zalijepljen, 731 i 711 imaju totalno drugu priču, i onda ti dođe šećer na kraju, ovaj odvratni 703. Meni je jasno da se ponekad nema ili se autobus ošteti pa se naljepi čisto da se ima, ali imaš i primjer gdje 836 ili 821 imaju plavi garažni broj. Fora, ali svaki autobus ima drugi font, drugu boju i drugo mjesto gdje je naljepljeno. Meni osobno iritantno i ružno, prije svega.
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Kad smo već kod improvizacija, Ivecov 757 kombinira i MAN-ove djelove. Čak i dobro izgleda.
vrijeme je novac?!?

MateV

#1024
Niš novo. Već ih je on imao pa izgubio, a prvotno su bile na 681

Citat: MateV  u Listopad 11, 2022, 16:27:40Primjetio sam da ih više nema, nego original narančaste. Vjerojatno skinute s 682 ili 683. Mislim da su te bež sada na 757, ako sam dobro vidio u photo albumu buljo :


Citat: user109  u Travanj 05, 2022, 13:09:42681 dobio nove bež radkape, nažalost nisam uspio uslikati.
Baš dobro stoje  ;D

rzri05

Cedevita na 704 također zamjenjena sa Rizkom

pehar_11

Citat: MateV  u Ožujak 07, 2023, 12:36:32Niš novo. Već ih je on imao pa izgubio, a prvotno su bile na 681
A znam, malo kasnim. Rijetko ga vidim pa mi je upao u oko.
vrijeme je novac?!?

MAN 799

823 sa novom reklamom od Kraša

pehar_11

#1028
(slika nije moja) 817 sa Ikeom. Neka ukinu više te reklame, sve su gore i gore.
vrijeme je novac?!?

lussin

Reklama kao reklama još ajde, iako me strah kako će izgledati zadnja strana nakon nekog vremena

pehar_11

Dizaj je jednostavno loš. Ovaj jastuk je nasred zgloba, poruka je žnj, bijeli dio na kraju će požmarit a po zimi (ako izdrži do tada) bit će pun blata. Tužna žalost.
vrijeme je novac?!?

gorgoroth

Je li ovo novo ili je već bilo, 824 s D links

pehar_11

vrijeme je novac?!?

shef

Došle neke nove reklamice, 702 sada uma DM, a i 735 ima nešto novo plavo...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

EL Rio i Maxbet  zalijepljen preko guma na vratima, a iza stara nije skroz ni skinuta već su samo preko stavili novu