Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

Gohur

Citat: netko  u Studeni 28, 2009, 00:16:09
Još je jedini živ ostao onda g.b.171. ;D

Nerazumim se baš u mehaniku motora,ali mislim da je blok motora jako jako gadna stvar.
Mislim da se to neče dati spasiti nego jedino novi motor. ???

ako mu je puka blok(sta vjerojatno je ako se spominje blok i lokva ulja) onda ne gine drugi motor,a iz ovoga iscupat radilicu,klipove,glavu za djelove,blok je glavni dio

maky

Citaro g.b. 262 na liniji 7 otkazao poslušnost:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Paško

Danas oko 15:15 g.b. 275 riknia na osmici. Kasnije došla servisna služba i odveli Citara u garažu. Nadan se da nije neki veći kvar. Zaminia ga je g.b. 119.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

baco

Danas u 15.15h "riknija" Neoplan gb.132 na Strozancu, koji je mijenjao G.b.246. na l.28. Stao je na stanicu i pri kocenju je odjednom nesto jako treslo, drmnilo. Kasnije nije moga saltat brzine. haha komedija. Vozac je izbestima svih iz nebesa i pogotovo iz prometa... :D
Mislim da je kasnije na l.28 stavljen g.b.100 ili G.b.82 (nezna se koji je bolji od njih :D)
a umjesto gb254 cijeli dan vozi gb152 tako da su dubravci danas imali stare buseve :D

Paško

Citat: Avtomontažafan  u Siječanj 20, 2010, 18:33:54
Danas oko 15:15 g.b. 275 riknia na osmici. Kasnije došla servisna služba i odveli Citara u garažu. Nadan se da nije neki veći kvar.
Evo, vratia se on na osmicu. ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

G.B. 185 osta jutros u Solinu u kvaru na petici.Problem je bija u zadnjem livom kolu.




Paško

Citat: markost  u Siječanj 22, 2010, 15:32:47
G.B. 185 osta jutros u Solinu u kvaru na petici.Problem je bija u zadnjem livom kolu.
Zaminia ga je g.b. 122.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Jutros g.b. 206 otkazao nasred Pazara. Šole sjedi, čita novinu i čeka servis...


Onda ga je zamijenio "medo štedo" g.b.169, ali nisu se puno usrećili ni sa njim. Izdržao je samo jedan krug i onda je vraćen, a njega je potom zamijenio g.b. 64...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

421

Sasvim je u skladu s natpisom na busu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

mat

Danas sam vidio oko 12,00 h 169 ostao u kvaru na shellu put trogira

Tlimfocit

u petak popodne jedan od papinih mercedesa (mislin da ima poli natpis) je osta u kvaru na 37mi u Kaštel Ćućurcu u smjeru Splita

maky

Citat: Tlimfocit  u Veljača 08, 2010, 22:56:59
u petak popodne jedan od papinih mercedesa (mislin da ima poli natpis) je osta u kvaru na 37mi u Kaštel Ćućurcu u smjeru Splita
To je g.b. 170. Večeras sam ga ja isto vidio, kihnuo kod Emezette, također linija 37...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Veljača 08, 2010, 23:59:05
Citat: Tlimfocit  u Veljača 08, 2010, 22:56:59
u petak popodne jedan od papinih mercedesa (mislin da ima poli natpis) je osta u kvaru na 37mi u Kaštel Ćućurcu u smjeru Splita
To je g.b. 170. Večeras sam ga ja isto vidio, kihnuo kod Emezette, također linija 37...  ;D
Trebali bi smislit nešto,možda neku nagradnu igru-koliko će dana ili sati O345G biti u prometu. ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Tlimfocit

Citat: maky  u Veljača 08, 2010, 23:59:05
Citat: Tlimfocit  u Veljača 08, 2010, 22:56:59
u petak popodne jedan od papinih mercedesa (mislin da ima poli natpis) je osta u kvaru na 37mi u Kaštel Ćućurcu u smjeru Splita
To je g.b. 170. Večeras sam ga ja isto vidio, kihnuo kod Emezette, također linija 37...  ;D

tu san ga ja vidia i u petak....može bit da ga još nisu makli......

maky

Citat: Tlimfocit  u Veljača 09, 2010, 00:12:55
Citat: maky  u Veljača 08, 2010, 23:59:05
Citat: Tlimfocit  u Veljača 08, 2010, 22:56:59
u petak popodne jedan od papinih mercedesa (mislin da ima poli natpis) je osta u kvaru na 37mi u Kaštel Ćućurcu u smjeru Splita
To je g.b. 170. Večeras sam ga ja isto vidio, kihnuo kod Emezette, također linija 37...  ;D

tu san ga ja vidia i u petak....može bit da ga još nisu makli......

Nije, nije, vozio je, u nedjelju ujutro sam s njim išao doma...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!