Pozdrav i od mene

Autor KT4, Prosinac 23, 2017, 19:23:12

KT4

Pozdrav svima.
Mislio sam da bi bilo u redu predstaviti se za početak, pa evo.
Zovem se Vito, imam 14 godina i iz Zagreba sam. Zanimaju me zagrebački autobusi i tramvaji, te općenito javni prijevoz u ZG-u. Pošto se (još) baš i ne kužim u autobuse, u početku nemojte od mene očekivati da se uključujem u rasprave, ali vjerujem da ću nakon nekog vremena doći u korak s vama.
Pozdrav i do čitanja!
KT4

P. S. Hvala članu Man truck bus na pomoći ;D

Dreamwalker

Pozdrav i dobro došao.

Preporučam ti da si uzmeš malo vremena pa si pročitaš neke teme po forumu. Dečki godinama vrijedno skupljaju slike i razne informacije pa bi bila šteta da si to ne pročitaš jer se svašta iz njih može saznati i naučiti.

Uživaj i do čitanja ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lussin

Dobrodosao! Dreamwalker ti je odlicno preporucio, tako sam i ja poceo. Sada dok si jos nov prekopavaj forum po temama koje te zanimaju (ali malo i po ostalima naravn0  ;D ), a malo kasnije kad pohvatas kako funkcioniramo ukljuci se. Naravno, uvijek pitaj sto te zanima a ne znas  thumbs

sniff

Pozdrav i dobrodošlica s ove strane  ;D

KT4

#6
@Dreamwalker
Hvala na savjetu. Registracija mi se baš poklopila s početkom praznika, tako da ću sljedeća 3 tjedna imati dosta vremena za posvetiti se čitanju  ;)

@MTB
Hvala ti na dobrodošlici ;D

@amfan
Hvala i tebi na dobrodošlici!

@lussinpicollo (nadam se da sam ti dobro prepisao ime ;D )
Hvala na dobrodošlici i savjetu.

@sniff
Pozdrav i tebi ;D

Lion's Driver

Neka te neka, dobro došao i uživaj na forumu. Ovo ti je ko autobusna enciklopedija.  ;D Pravo mjeato i za naučit sve o autobusima i pravo mjesto za zavolit autobuse.  perfeto

P.S. sretni blagdani i svako dobro

KT4

Citat: Lion's Driver  u Prosinac 24, 2017, 09:50:10
Neka te neka, dobro došao i uživaj na forumu. Ovo ti je ko autobusna enciklopedija.  ;D Pravo mjeato i za naučit sve o autobusima i pravo mjesto za zavolit autobuse.  perfeto

P.S. sretni blagdani i svako dobro

Hvala ti na dobrodošlici. Je, je, skužio sam ja to, zato sam se i registrirao - da nešto naučim, a kasnije da i sâm počnem sudjelovati u raspravama.

P. S. Hvala, i tebi.

podgora

Dobrodosa ako sta triba javi se

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

KT4

Citat: podgora  u Prosinac 24, 2017, 13:54:39
Dobrodosa ako sta triba javi se

Dogovoreno  thumbs
Hvala na dobrodošlici.