Autoprevoz, Banja Luka

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:37:09

tomo

U jbt. pa oni uz dosta smeća imaju i ovak nešto prekrasno... to je valjda samo "blagdanski" bus :)

mate

Citat: tomo  u Siječanj 06, 2010, 15:17:11
U jbt. pa oni uz dosta smeća imaju i ovak nešto prekrasno... to je valjda samo "blagdanski" bus :)

Ide ona dosta cesto za Bec, ali uleti na BL - Beograd, ali uglavnom preko Bjeljine, rijetko ovom rutom preko Broda, stvarno sam se ugodno iznenadio a i isplatio se moj danasnji put preko Save ;D

damir050

mate kolko sada  stanovnici sl. broda   mirnije  stanuju od  kada  ne ide  vise saobracaj  prema Bosni  i Herceggovini  kroz  Slavonski  Brod

P  S    Ako  imas koju  sliku  sa starog  granicnog prelaza gdje  se  vide  autobusi  da oploadujes

mate

Nisam odolio morao sam danas opet slikat kraljicu, nadam se da mi se ne zamjera, isto sve kao i jucer


tomo

nije isto, ovo je s visine, a i drugačija lokacija... a kad već i pozira, zašto ne bi uslikao  ;)

mate

#50
Citat: tomo  u Siječanj 07, 2010, 20:26:59
nije isto, ovo je s visine, a i drugačija lokacija... a kad već i pozira, zašto ne bi uslikao  ;)

A, i to sto kazes, ja sam mislio da ce se mozd moderatori ljutit jer je rijec o istom busu ;)
A S431 DT jaaako rijetko vidam (ovo je tek druga da sam uzivo vidio, aj barem sam se u APPovoj vozio) pa sam zato okinuo jos jednu sliku

mate

Danas S315 GT-HD na liniji B.Luka - Beograd




amar


mate

Danas na liniji B.Luka - Beograd


mate

#54
Troosovinka danas na autocesti, slikana u smjeru Zagreba


amar

mocno im izgledaju ove setre 300

tomo

#56
Citat: amar  u Siječanj 31, 2010, 10:47:10
mocno im izgledaju ove setre 300
to bi trebala biti ona "moja" iz Splita 266-K-013 ako nisu promijenili rege...
ma te 317 HDH bolesno predobro izgledaju.... još ak u njih ubaciš dobra sjedala (kao u ATR-ovoj, ufff)

golubic

Ova žuta Setra 317 HDH saobraća na liniji Kotor Varoš - Beograd.

mate

Citat: golubic  u Veljača 08, 2010, 23:02:26
Ova žuta Setra 317 HDH saobraća na liniji Kotor Varoš - Beograd.

Hvala na informaciji, onda bi ovo trebalo bit Beograd - Kotor Varos, jer sam ju uslikao u smjeru Zagreba ;)

mate

Danas S315 GT-HD na liniji B.Luka - Beograd