Globtour - rasprava i novosti (2)

Autor Tlimfocit, Ožujak 07, 2009, 18:44:06

altenator

Jest uzet je jel za djelove ili će na popravak to neznam.

TAM

Ajme što bih volio da ga poprave to bi bilo savršeno, ali nez nam dali je to moguće jer je 5 ili 6 godina stajao parkirna na užeglom suncu i izložen vremenskim neprilikama. To ga je puno uništilo.  :'(
Dani ponosa i slave!
    

Ante M.

Mislim da je odnedavno vani prije je mislim bio na kanalu u garaži .  ;)

ist

Da, godinama je bio pod krovom, iznijeli su ga tek lani kad su garažu prenamijenili u "tvornicu namještaja"

altenator

Vjerovatno će ga obnovit  najmanji problem sredit limariju ,tapiciranje i bojanje.Tko zna kakvi je mehanički kvar i zašto je parkiran  sa strane.Ni onaj bijeli od Globtura ništa bolji nije  za vidit.

TAM

Pa to su odlične vijesti  ;D vidjeti ti ga opet na cestama sređenog.. A to da je bio u garaži godinama nisam stvarno znao i to je odlično da je bio u garaži. I mislim da sam pročitao u temi Livnobus da nije imao problema s motorom, da su motor i getriba u dobrom stanju.
Dani ponosa i slave!
    

STEFI- GRAF

To su kvalitetni motori i getribe to ako normalno održaješ može puno više km učininiti od konkurencije.U biti Globtour nebi kupovao Volva da se nije  pokazao kao dobar i pouzdan thumbs

ist

Večeras na splitskom kolodvoru DA-817-CF u kvaru, popravljaju ga

Tlimfocit

Jedan od "novih" Volva 3ax ostao u kvaru u Splitu čini mi se jutros na Zagreb-Split-Dubrovnik oko 12:30. Sve od tada bus odmara na Poljičkoj cesti u hladu :D
Inače i taj za Dubrovnik i onaj za Zagreb su bili fino popunjeni.

ist

U kvaru je ostao DA-239... Mislim da je isti ostao prije nekog vremena jednu večer u kvaru na splitskom kolodvoru

Tlimfocit

Otiša na Lo-vri-nac :)
Problemi s mjenjačem

Lion's Driver

Ja sam prije par dana vidio prije Imotskog Volva 3ax-a u kvaru, nije imao prednju masku i šlepali su ga. U biti stajali su uz cestu.  :( 

Tlimfocit


ist

239 je ležao na Lovrincu bez prednje maske

shef

Samo jedna napomena. Ne dozvoljavam da se bilo koja tema pretvara ponovno u AP Imotski. Zbog toga je član nnevenkoo nagrađen s 30-dnevnim dopustom, a u idućem koraku taj dopust će mu biti i produžen. Za svoje privatne frustracije ima DORH, USKOK i sud, te inspekcije, bilo Hrvatske ili BiH (gdje se ti organi drugačije zovu).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic