Xiamen King Long

Autor autobusi.org, Listopad 16, 2008, 19:30:43

conecto

Jučer poslije podne niskopodni King Long (ovaj s kolodvora) krenuo put Makarske!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Slavuj

Citat: maky  u Ožujak 24, 2009, 00:08:11
Ovaj je za Promet Makarsku  ;)

Inače, danas sam vidio njihov turistički Ping Pong u Splitu nakon dugo vremena da je vozio liniju. Tko zna gdje je bio...  :P

Na popravku  :D

arsenal

Jedno kinesko smece bugarskog prijevoznika danas u Kotoru.

mb0404

Uh al je gadan,kad bi ga vidio na putu usro bi se ko golub.Ja ne znam imajul oni ijednog dizajenra kod sebe da malo to regulise ovo koda je pravilo djete od 5 godina.Kopija milio nidje veze,jos vazacevo mjesto koda vozi Oganj a ne turisticki autobus

Tomek

Evo danas sam se provozao sa midi Kinezom, mogu reći da je čisto solidan u toj klasi, Isuzu, Temsa i BMC nisu ništa bolji.













mb0404

Za ove pare kupit nov Sanos i jos ti ostane love za dobar sprtski auto

Majstor

Pozdrav ,
pitanje
1. koji Sanos za te pare i
2. sportki auto za ostatak / lada samara sa tenis lopticom na kuki ili /

Poz
Samo mi sudite pošteno !

busfan

Ma kakav Sanos, kupis Setru 315HDH 2001god ili mozda cak i prve 415HD za te pare. I imas pravi autobus

Majstor

10 god. stara Setra je bolja / a ima i euro 4 motor  /  u biti sta ce ti euro motor bolji je crni sajlaš lakše se opravlja
Samo mi sudite pošteno !

busfan

Pa gledaj za gazdu i za putnika je milion puta bolja Setra i 30god stara. 315 ima euro2, a 415 euro3, mene to iskreno ne interesuje previse, ali  kad smo vec kod toga ko zna da kineska plastika unutra nije kancerogena ili nesto tako. Sa kinjama nikad nisi siguran

Tomek

Sve ima pluseve i minuse. Očito nije sva baš tako na stranu Setre kad Promet Makarska prodaje sve svoje iz 2001.-2003. N1116, S315GTHD, Lion's Star i Lion's Coach, a kupuje 5 turističkih King Longova!
Kažu dečki da su ovi turistički čisto solidni autobusi koji zbog svoje godine proizvodnje odmah dobiju posao u turizmu.

tomekk

Šta se tiče King Longa, čitao sam neki dan da će gradit tvornicu u Mađarskoj.Prošle godine u Europi su prodali oko 1000 autobusa, a od toga 150 u Mađarskoj te su dobili i natječaj za 60 autobusa za mađarskog prijevoznika Volan....
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

busfan

Svako gleda da ostvari sto veci profit uz sto manja ulaganja, ali to ne mora znaciti da ukoliko u startu plate manje vozilo da ce to biti jeftinije na kraju...
Sto se prometa tice ima dosta nelogicnosti, imam neki osjecaj da kao da misle da ce ljudi samo da se dive njihovim polovnim Starlinerima i zbog toga putuje s njima. Za njihovu informaciju u medjuvremenu su izasli i ljepsi i moderniji autobusi  ;D

mesinovic

Citat: busfan  u Siječanj 18, 2010, 21:52:02
Svako gleda da ostvari sto veci profit uz sto manja ulaganja, ali to ne mora znaciti da ukoliko u startu plate manje vozilo da ce to biti jeftinije na kraju...
Sto se prometa tice ima dosta nelogicnosti, imam neki osjecaj da kao da misle da ce ljudi samo da se dive njihovim polovnim Starlinerima i zbog toga putuje s njima. Za njihovu informaciju u medjuvremenu su izasli i ljepsi i moderniji autobusi  ;D

Za busfan
Cujem da kod ove Setre 400  na 800-900 000 km motor mora da se generalke rade ,neznam da li je istina , i to sto voze na dugiim relacijama ,pa zato i pitam  ???