Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

Doki21

Linija Županja-Beč reducirana na 2 polaska tjedno, sad lde čet i sub, a navodno da će ju i ugasit, jer jednostavno nema putnika, a Ljubljana -Zagreb-Beograd bi navodno trebao Niš Ekspres vozit sam, kruže glasine da bi vukovarci mogli i Vukovar-Pula vratit pod sebe, tako da definitivno zanimljivo razdoblje je pred nama  ;D

415UL

To Ljubljana Beograd je vozio Autotransport Karlovac, e sad jež voze i dalje nezz

Doki21

#257
Na putu su 3 extraaaa prinove, uskoro bi trebale stići, 1 katnjak i 2 gradska busa  pivkan

Majstor

#258
Neoplan katnjak
Citaro 2010/11
Samo mi sudite pošteno !

sniff

Citaro iz Berlina danas na Žitnjaku

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Doki21

Nije baš najbolja slika, ali čisto da imamo zabilježeno, Travego se vratio nakon skoro jedno mjesečnog odsustva, bio je u Makedoniji na kompletnom remontu i obnovi (limarija, interijer, eksterijer) sjedala su komplet na novo presvučena, ponovno je obojan i stvarno sada predivno izgleda, kao novi bus ;)  hi

Alexa

Gde se radio remont u Makedoniji?

mate

Koliko sam skužio kod Hisara, a navodno je sad tamo otišao i MB Sprinter

Alexa

Hvala Mate, pre bih rekao da je kod Nasira u Gostivaru jer se oni pored prevoza putnika bave i reparacijama a Hisar reparira u Turskoj kod Mapara u Bursi.

mate

Vozači su išli u Skoplje, e sad da li netko tamo to radi, za Hisara su mi oni rekli...e sad ako oni ne znaju ne znam ni ja ;D

Alexa

Mate, sasvim moguće da su i oni počeli to da rade, delovi za reparaciju, su barem u Makedoniji lako dostupni, sve to ide iz Turske, bitno je da su to samo kvalitetno uradili i da budu zadovoljni i vlasnici i korisnici usluga pa ko god da je radio.