Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

PROFA

#285
A Zvone pa ovaj bus je vec punoljetan  i treba da ide u rashod!
Jer bus nije na pravljen da traje  VIJECNO.

zvone13

kako stvari stoje u ovoj firmi ce dozivjeti duboku starost,(ako firme bude )  jer novi busevi vjerovatno nece doci

Bari

Citat: PROFA  u Travanj 08, 2010, 14:08:39
Bari jel ovo izlijepljeno ili sprejom ispisano?
Ovo izgleda uzasno!

Sprejem ispisano, nažalost. Uz to, prednje staklo mu je napuklo.
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

#289
Danas u Humu Na Sutli gbr511


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek


Bari

ZG - 0002 - CB na liniji Rovinj - Zagreb



ZG - 1994 - E ostao bez natpisa sprejem
KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


mate

Danas na liniji Zupanja - Frankfurt, prvi puta da je jedan od CBovih Megalinera u mom gradu, Slav.Brodu, bilo da je rijec o linijskoj ili posebnoj voznji :)

Dolazak na prvi peron



Na peronu









Odlazak


Tomek

Prvi puta zadnje dvije tri godine, ali prije je redovito Megaliner vozio za Njemačku.

mate

Ne znam, ali po rijecima CBovog prometnika ovo je prvi put da je Megaliner u Brodu, tako da je to provjereno sto sam napisao, i bome je bilo zanimljivo za vidjet Megalinera na brodskom AK, a i svi ostali vozaci su zagledali :)

tomo

Ali i pogledaj s ove lijeve strane skoro svako sjedalo do prozora je popunjeno.... Nije on bezveze išao, sad će i praznik rada pa mnogi se i vraćaju kući, a vjerojatno će biti gužve i za natrag....

Tomek

I dok par Globtourovih autobusa vozi linije CB-a garaža je sad puna CB-ovih autobusa -- novijih, starijih, svega.. Sve stoji..


Prije par dana sam ulovio ovu Setricu


A inače, zanimljivo da više konačno ne tankaju kod Zovka nego kod Lukoila, danas viđen Cityliner N1116 na pumpi.

mate

Citat: tomo  u Travanj 28, 2010, 15:31:59
Ali i pogledaj s ove lijeve strane skoro svako sjedalo do prozora je popunjeno.... Nije on bezveze išao, sad će i praznik rada pa mnogi se i vraćaju kući, a vjerojatno će biti gužve i za natrag....

tomo skoro je bio pun, mislim da je bilo 78 putnika..bome je bilo lijepo za vidjeti :)

Citat: Tomek  u Travanj 28, 2010, 18:00:36
I dok par Globtourovih autobusa vozi linije CB-a garaža je sad puna CB-ovih autobusa -- novijih, starijih, svega.. Sve stoji..
http://i959.photobucket.com/albums/ae71/autobusi99/IMG_2753.jpg

Nisam u toku toliko, malo sam proteklih dana slabije pratio, ali jel se to nazire da bi Globtour mogao kupiti CB ili? (mislim radi ovih buseva)