Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

Čelični

#345
Citat: tramvajac 92  u Listopad 03, 2022, 11:53:35Vidiš svoj mail i jedino svoj mail.
Puno hvala na odgovoru to me jako zanimalo !

Čelični

#346
Imam jedno pitanje , naime poslao sam jednom članu čak 3 privatne poruke na koje mi nije odgovorio. Kad otvorim "Inbox" one nisu vidljive, međutim kad otvorim "Sent Items" (Poslane stavke) one su vidljive, mislim tu na te 3 privatne poruke. Zanima me da li su one vidljive članu kojem sam poslao te 3 privatne poruke, te ako nisu što da učinim?
Unaprijed Hvala na odgovoru !

pehar_11

Nisam stručnjak, ali ako su poruke koje si poslao vidljive tebi pod "Sent Items", onda su one poslane, samo ih taj član nije vidio ili na njih odgovorio. U Inbox-u se pokazuju samo poruke koje ti je netko poslao ili na njih odgovorio, "Sent Items" je posebna rubrika da možeš provjeriti kada, što i kome si poslao. Ako želiš, pošalji meni poruku pa da provjerimo, nije problem. Ispravite ako griješim.
vrijeme je novac?!?

smogovci.bbb2

Zašto forum nije na HR kad izaberem HR već je miksano sa ENG ???
Attachments and other options; Return to this topic; Attachments:
Drag and drop your files here, or use the button to add files; Add files; Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

netko

Citat: netko  u Listopad 02, 2022, 19:37:24Jel samo meni ili još nekom ikonica "new" uopće ne dovodi do nove objave nego na početak stranice? Tako da moraš scrollat uvijek do kraja
Nakon šta forum nije radio par dana jučer je "new" dovodio do točno nove objave.

Ali danas opet na početak stranice tako da se mora tražit koja je objava nova. >:(
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

gorgoroth

Pitanje za modove, brojčanik postova mi uvjek stoji na postojećem, mada sam u međuvremenu stavio velik broj slika u raznim temama.Zanima me hoćete li riješiti moj problem u skorije vrijeme, valjda sam zaslužio kavu pomoć. Hvala lijepo i nadam se barem nekakvom odgovoru u skorije vrijeme

Shole

Pa šta ima veze ako ne broji. Slike su ti dobre, samo ti nastavi ko i do sad

gorgoroth

#352
Nešto ne funkcionira, ako se može riješiti molio bi da se riješi, nešto ne valja, nije valjda problem pogledati u čemu je, znam da je to kao nevažno, ali volio bih da funkcionira. Poslao sam par moderatora pitanje, jedino paško odgovorio
Zapravo dok mi se ne riješi to pitanje, neću više stavljati slike, po suncu vjetu kiši lovim te buseve, i da mi se ne može riješiti problem, očito nitko na forumu ne cijeni trud i volju

Shole

Pa zar taj trud i volja idu zbog broja postova ?
Mislio sam da smo to prerasli tamo negdje 2008.

gorgoroth

#354
Stvar je u tome da mi se ne želi pomoći, a ti shvati kako hoćeš
Btw umjesto ciničnih gluposti, mogao si mi odgovoriti na pitanje,kao moderator.
Baš me zanima kada si nešto moderirao na ovom forumu, umjesto da kao neki čangrizavac samo kritizirao, možeš i raditi svoj posao
Ja još čekam u čemu je kvaka s kojim prifilom

Shole

Nije problem u tebi i tvojim postovima nego je očito neki bug jer nikome ne broji. Čekamo odgovor vanjskog administratora. Al je očito to samo tebi bitno jer apsolutno nitko drugi nije postavio to pitanje.

gorgoroth

I to je bio problem odgovoriti na upit, nego mora se bez veze pametovati. Ako si moderator, možeš normalno odgovarati na pitanja članova

Paško

Shole je u pravu da stvarno nema smisla brojati postove (ni tuđe, a još manje svoje) te isto tako, nijedan od moderatora tu nije radi "posla", nego dobrovoljno ulaže vrijeme i trud, baš poput tebe s fotkama. BTW, kad smo kod toga, ako opet budeš stavljao fotke stare godinu dana, bilo bi dobro da napišeš da su stare. Budući da snimaš svakodnevno, očekuje se da su tvoje fotke recentne, onda je čudno kad nisu.

U svakom slučaju, problem je riješen. Bilo je ažuriranje sustava pa se brojanje postova greškom zaustavilo na nekim dijelovima foruma. Sad je vraćeno.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

Ukažeš na problem na forumu i onda dobiješ i drvlje i kamenje, svašta >hammer<

Paško

Ajde, nema potrebe za dramom. Hvala na ukazivanju ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!