Fudeks, Beograd

Autor Tomek, Lipanj 15, 2008, 18:27:58

Shole

#15
Molio bi tebe i sve ostale da kad stavljate slike na forum OBAVEZNO napišete odakle su vam slike, odnosno stranicu s koje ste slike download-ali i autora koji je slike tamo stavio.  Na srpskom forumu www.autobusi.net ima masa naših slika za koje nitko nije naveo ni odakle su, ni čije su čime je povrijeđeno autorsko pravo.  Na ovom forumu ne želimo imat takvih problema.  Ubuduće će se brisat slike za koje se ne napiše odakle su i čije su, u slučajevima kada je očito da pisac posta nije autor slika.

Tomek

Danas u Zagrebu izgubljena u Vukovarskoj pitala za smjer Setra S431DT od Fudeksa


mansg313

Njihova katnica jučer na AKZ

kuba

Pa svaka čast, jel to ima 2 setre s328 dt?

busfan

Citat: kuba  u Travanj 03, 2009, 19:17:03
Pa svaka čast, jel to ima 2 setre s328 dt?

Izgleda da imaju 4 431DT, 2 417HDH, 1 415HDH... ali nesto mi se cini da im odrzavanje nije bas najbolje

Peja znas li sta je sa 317HDH?

busfan

Citat: peja  u Travanj 05, 2009, 11:15:37
bravo busfan imas dobre informacije sto se tice broja setri serije 400 koje poseduju...A sto se tice odrzavanja sasvim je korektno!A s 317hdh je zavrsila kod Globusa iz Despotovca.

Steta sto su prodali 317HDH :(   Ovi novi autobusi dobro izgledaju, ali ovi stariji sto voze domace linije :-\

Vidjas li ti mozda Fudeks, Unilines, TopTourist na linijama za Dansku-Svedsku, koliko oni u prosjeku imaju putnika?

arsenal

Njihova S 328DT jutros u Tivtu.


arsenal

Ponovno ista setra na trajektnom prijelazu u Boki.

arsenal

MAN troosovinac u Tivtu.




arsenal

Setra S 431 DT ulazi na trajerkt u Boki Kotorskoj.


arsenal

Jos jedna S 431 DT u Boki.




Ivan1983

Fudeksova S 317HDH slikana u Španjolskoj 2001 godine ;)


mate

Danas ova Setra na autocesti u smjeru Zagreba, rijec o posebnoj voznji


tomo

Odlična ti ova lokacija za fotkanje  ;)

mate

Citat: tomo  u Prosinac 29, 2009, 19:33:15
Odlična ti ova lokacija za fotkanje  ;)

Moram priznati da je, inace radi se o jednom pjesackom mostu koji spaja dva dijela Broda, tj. dio grada Podvinje ili kako ga ovdje vole zvat "Gornji grad" ;D
Htio sam ja izac na autocestu ali to je ostala nemoguca misija, sto zbog ograda, sto zbog mozebitnih problema