Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

amar

jos nesto, informacija iz prve ruke je da sve kako pise na web stranici i kako sam ja to postavio ovdje na pocetnoj ove teme, oni redovi linija i dani odvijanja linija su isti .. znaci ako pise da je za calw svaki dan tako i ide linija itd itd ... kako pise tako je !

amar

sto se tice vanrednih linija, poceli su od skora to, prije par godina je bila vanredna ekskurzija za spaniju, ali sad opet idu vanredne, jer imaju dovoljno buseva, u petak sledeci se organizuje ekskurzija ucenika Tesanj/Jelah, trenutno ima prijavljeno 730 ucenika, sto nije konacan spisak, znaci nekih 10-12 buseva ide sigurno, pozvan sam da prisustvujem tom dogadjaju i da to dokumentisem, naravno, nadam se da cu uspiti to stici, u cetvrtak cu za gracanicu, pa u petak valja dobro poraniti pa za Tešanj, da to dokumentisem prije polaska ... jedva cekammm ..... :))))

elvis

I ovo je zasigurno dobar potez,najbolji autobusi u regionu i sigurno ce biti posla,samo se nadam da ce korisnici to znati cijeniti i nece praviti stetu na autobusima kao ovi u DOMI prijevozu sto su demolirali WC i kuhinju u autobusu

amar

vidjet cemo ... nadam se da nece, ipak opet sam siguran da ce to u kantic turistiku popravljati i sredjivati odma, ukoliko do toga dodje ...

Man lion's coach

Ma jok, kaze se djeci sve sto bude slomljeno to ce te morati platiti haha, najvise boli kada se udari po dzepu(znam iz vlastitog iskustva) :D :D :D

amar

vozacima ce biti fino, malo promjene :) ... a i meni je drago da cu to moci dokumentisati ...

amar

danas za njemacku otisla puna 328 dt, za bregenz u austriji vise od 20 putnika, i za svicu vise od 30 putnika ... nisam tacno prebrojoo... sezona je krenula ... linije idu punom parom ...

Almir

danas sam i ja vidio 4 njihova autobusa al nisam uspio slikat ni jednog
:(

amar

zato sam ja uspio ;) ... nebrini, uskoro postavljam od danas slike i malu reportazu, nadam se da ce vam se svidjeti... dok obradim slike ... i dok postavim od ovog francuza jos neke koje je poslo mi , i imam neke od prosle sedmice slike koje nisam postavio ... bit ce zabavna noc :)

Almir

Amare jel se ovo meni cini ili su poceli kasnit s redom voznje..vec par put sam ih cekao oko 12 nijedan ne prodje tek oko 12:20 pocinju prolazit a jedan cak i 12:45 ..

amar

desaje se, radi saobracajnih guzvi, radi ovih poplava, a vecinom cekaju bus iz Sarajeva, da dodje na benzinsku u Jelah, da mogu putnici presjesti pa da se ide dalje, znaci onaj bus koji ide svakodnevno iz sarajeva za Calw, ide samo do tesnja, i tu se prisjeda u drugi bus za calw, a takodjer taj bus koji ide iz sarajeva kupi i putnike koji idu za dortmund, za svicu i austriju i svedsku, pa ih vozi do pumpe gdje se presjeda, vidjet ces kako to izgleda slikovito prikazano, dok postavim slike ;) malo strpljenja molim ....

amar

sto se tice linija, ekstra idu, jucer linija za njemacku jedna 417 + biss voznja 431 , danas dvije 417 za dortmund biss  ...

erobuss

Subota jutro oko 5 sati, Skyliner me pretekao na cesti Doboj - Šamac, a onda je na kolodvoru u Šamcu čekao 20 minuta bez novih putnika. Ne znam o kojoj se liniji radi...

amar


Almir

danas njihove 4 setre oko 12 prosle..kako su me zeznuli..dva dana zaredom ih cekam oko 12 oni dolaze oko 12:30 i sad ja kontam izac oko 12:30 da ih poslikam oni dolaze u 12..cccc