Posao: Ponuda-Potražnja

Autor manoplan, Srpanj 20, 2009, 12:39:13

mayk50

hitno trazim posao vozaca autobusa,imam iskustvo u putnickom prometu,molim tko god mi moze pomoci neka se javi sa dobrom informacijom,unaprid se zahvaljujem svima tko mi pomogne

mayk50

Postovanje,molio bi ako netko ima informaciju kolike su place u Brionima PULA,hvala na informaciji

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ/VOZAČICA AUTOBUSA
Radno mjesto
Mjesto rada: KRAPINA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 10 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 14.3.2012 Natječaj vrijedi do: 28.3.2012
Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
    Srednja škola 4 godine
Vozački ispit: Kategorija D Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:
KV vozač/vozačica
Poslodavac
Poslodavac: PRESEČKI GRUPA d.o.o. za prijevoz, usluge, trgovinu i putničku agenciju Kontakt: najava na telefon: 049 328000
Nema me.

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ AUTOBUSA M/Ž
Radno mjesto
Mjesto rada: DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 15.3.2012 Natječaj vrijedi do: 15.4.2012
Posloprimac
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Vozački ispit: Kategorija E? Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:
Stručni ispit za KV vozača
Poslodavac
Poslodavac: CAPIO d.o.o. za trgovinu, turizam, ugostiteljstvo i usluge Kontakt:
osobni dolazak: DUBROVNIK, OBULJENSKA 4
mobitel: 091 1102995

Nema me.

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ/ICA AUTOBUSA
Radno mjesto
Mjesto rada: TROGIR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 8.3.2012 Natječaj vrijedi do: 31.3.2012 Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad
Posloprimac
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Strani jezici: Engleski jezik Vozački ispit: Kategorija D Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:
VOZAČKA DOZVOLA "D" KAT., POŽELJNO RADNO  ISKUSTVO  U TURIZMU
Poslodavac
Poslodavac: VIVIDUS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i turistička agencija
Kontakt:
mobitel: 091 5108513 e-mailom: miro@vividus.hr

Nema me.

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ-ICA AUTOBUSA
Radno mjesto
Mjesto rada: MRAVINCE, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 7.3.2012 Natječaj vrijedi do: 7.4.2012

završena Prometna škola; položen vozački ispit B,C i D kategorije; 2 godine radnog iskustva
Poslodavac
Poslodavac: LAVANDA TURIST GRUPA d.o.o. turistička agencija Kontakt:
osobni dolazak: MRAVINCE, BRAĆE RADIĆA 31F
mobitel: 091 2009222
pismena zamolba: 21209 MRAVINCE, Braće Radića 31F
e-mailom: lavanda-tours@st.t-com.hr

Nema me.

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ /VOZAČICA AUTOBUSA
Radno mjesto
Mjesto rada: POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 23.2.2012 Natječaj vrijedi do: 23.3.2012
Posloprimac
Razina obrazovanja:
  Srednja škola 3 godine
   Srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: 5 godina Ostale informacije:
poželjno znanje engleskog jezika
Poslodavac
Poslodavac: FIORE D.O.O. ZA TURIZAM, UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU Kontakt:
pismena zamolba: 52440 Poreč, M.Vlašića 6
    e-mailom: dalibor@fiore.hr
Nema me.

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ TURISTIČKOG AUTOBUSA M/Ž
Radno mjesto
Mjesto rada: DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 3 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 5.2.2012 Natječaj vrijedi do: 25.3.2012 Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad
Posloprimac
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine

Strani jezici: Engleski jezik Stručni ispiti: Potreban položen stručni ispit; OSPOSOBLJENOST ZA DJELATNOST CESTOVNOG PRIJEVOZA ?Vozački ispit: Kategorija D Radno iskustvo: 2 godine
Poslodavac
Poslodavac: Putnička agencija Fides Kontakt:
mobitel: 091 9844459
pismena zamolba: DUBROVNIK, FRANA ANTICE 2
e-mailom: fidesputovanja@gmail.com
Nema me.

telige

Preneseno sa HZZ:
VOZAČ/VOZAČICA AUTOBUSA
Radno mjesto
Mjesto rada: KAŠTEL KAMBELOVAC, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 31.1.2012 Natječaj vrijedi do: 30.4.2012
Posloprimac
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Vozački ispit: Kategorija D Radno iskustvo: 1 godinu
Poslodavac
Poslodavac: OBRT ZA PRIJEVOZ PUTNIKA "ŽELE" Kontakt:
pismena zamolba: kaštel kambelovac 21214 nakide 12
e-mailom: prijevoz.zele@st.t-com.hr

Nema me.

mayk50

Trazim posao vozaca busa,iz Čakovca sam imam iskustva u voznji busa ozbiljan sam i posao svacam ozbiljno,molim ako mi tko moze pomoci u trazenju posla neka mi se javi,hvala unaprijed

STEFI- GRAF

Kolega evo vidiš samo ima sezonski u Dalmaciji i Istri

mayk50

Postovane kolege vozaci i vlasnici prijevoznickih poduzeca molio bih vas ako mi tko moze pomocii u svezin pronalaska posla kao vozacu.Naime imam polozene sve kategorije i kvalifikaciju te iskustva u voznji busa na podrucju linija i turizma.Bio bih vam svima lijepo zahvalan ako mi tko pomogne u pronalazenju posla.Sve vas srdacno pozdravljam i zelim puno srece u daljnjem radu

telige

Citat: mayk50  u Svibanj 08, 2012, 15:00:56
Postovane kolege vozaci i vlasnici prijevoznickih poduzeca molio bih vas ako mi tko moze pomocii u svezin pronalaska posla kao vozacu.Naime imam polozene sve kategorije i kvalifikaciju te iskustva u voznji busa na podrucju linija i turizma.Bio bih vam svima lijepo zahvalan ako mi tko pomogne u pronalazenju posla.Sve vas srdacno pozdravljam i zelim puno srece u daljnjem radu

Pitaj Jambrošića, mene je zval, ali ja sada imam posla.
Nema me.

drogar427

Nudim profesionalnu i jeftinu kompjutersku dijagnostiku za sve vrste automobila,kamiona,kombija,autobusa!!!
Roggy

mayk50

Postovanje,vozac sam autobusa sa iskustvom i KV,inace sam iz Čakovca i bez posla,ovim putem molim ako mi tko moze pomoči oko pronalazenja posla ili ako tko zna da netko treba vozaca molim da mi javi na mobitel 0922311534,unaprijed se zahvaljujem svima