Blaguss (Wien, Agora Hungary, Slovakia)

Autor erobuss, Siječanj 15, 2008, 18:12:22

tomo

SMECE OD BUSA... Blaguss je sramota flixa i vjerujte mi namjerno to rade.....

MAN464

Flixbus je sramota za sebe pa onda sad neznam koliko ih više drugi mogu sramotit
Ljepe slike  thumbs
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

mate


gorgoroth


tomo

#319
Ne mogu se sloziti s tobom MAN464... Ovaj je jos i solidan.... Voze Wien - Saarbrücken, barem ovo sto ulazi u Ulm... Doista kad god sam ih sretao puni... evo i danas tako...no, tako je to sa Flixom... To ne ovisi do Flixa, nego do prijevoznika - ok uzeo je te Tourisme i vozi ih dok ih ne demolira.... bez obzira na sve, mozda i jesu tehnicki ispravni, ali izgledaju kao da voze lokal u Bosni.... ne postoji mjesto niti sa lijeve niti sa desne strane gdje nisu izlupani... prljavi su, to je toliki sloj prljavstine koji mozes vidjeti npr. ako svoj osobni automobil pustis 5-6mj bez pranja, cisto ako kisa padne, dobro je.... sa tom linijom ne bih zelio putovati jer me strah sto me iznutra ceka.... ali imam ideju... ako se uklopim s obvezama bit ce ti jasnije hehe....
Kvalitetna diskusija ima smisla...  ;)




mate

Očito je kod tih Flixovaca u Blagussu - samo toči, vozi i mjenjaj posadu. Isto tako je tipa i u Sirmiumbusu na BG-ZG-LJ, tako da se na tim primjerima vidi što znači Flix, a mislim da i CB ide tim stopama

gorgoroth


AudiA842

AK Berlin, po dolasku linije Wien-Berlin...

gorgoroth


AudiA842

AK Zagreb, na odmoru pred polazak linije Zagreb-Berlin ZOB...

gorgoroth


gorgoroth


mate


mate


gorgoroth