Mapa vozila

Autor shef, Ožujak 15, 2021, 07:21:57

kico101

Naravno da nije. Negdje je prekid između izvora ( Penta ) i portala otvorenih podataka koji bi trebao preuzimati ažuriranja vr, ali to, očito, ne funkcionira.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Vanjac

Jučer sam uspio vidjeti brojeve prigradskih linija, ali danas koliko vidim opet ništa, situacija se samo pogoršala.
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"

sta-da

Izgleda da su popravili server, osvježio se vozni red i prikazuju se linije, osim 820 koji je zapeo u SLO   rofl

NP-549

Novi vozni red je od danas (prvi dan škole) pa je očito trebalo neko vrijeme da pokupi sustav pokupi podatke. Za svaku izmjenu koju Autotrolej napravi treba neko vrijeme da prođe u sustav iz kojeg ovaj vuče podatke.  Zato nije bilo linije 20 subotu i nedjelju (mijenjao sam bus koji ju vozi), i nije radilo za 769 i 757 jer se usput i njima nešto promjenilo.



kico101

Citat: sta-da  u Travanj 25, 2022, 10:48:45
Izgleda da su popravili server, osvježio se vozni red i prikazuju se linije, osim 820 koji je zapeo u SLO   rofl
I 120 u garaži.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kico101

Karta je opet podivljala. Sada se ne vidi niti jedna linija. Očito neki kineski software.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kigor

BusRi i RijekaBus rade normalno

Sent from my SM-G980F using Tapatalk


Matija87

Na BusRi ja ne vidim oznake prigradskih linija, prikazana je njihova gps pozicija, stanica i gbr ali ne i koja linija

sta-da

Opet je server od grada zaštekao pa ne preuzima vozne redove, sada prikazuje linije jer sam imao backup od jučer pa sam ga ubacio ručno.

Vanjac

Iz nekog razloga 656 nema na karti i brojevi linija se prikazuju tek kada se stisne na liniju, a ne konstantno kao prije.
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"

pehar_11

Mapa u ovom trenutku radi donekle normalno (tj. linije putuju po njihovim trasama, a ne lete kao i prije), no na većini linija ne prikazuju se brojevi linija, već je potrebno na kružić pritisnuti kako bi se linija kasnije pokazala ispod slike autobusa, pod "Linija". Zanimljivo je kako se i ne prikazuje potpun raspored stanica, već samo jedna ili dvije stanice. U prilogu je slika linije 2 koja putuje od Srdoča do Trsata, no piše da je zadnja stanica Diračje u 23:27. Ne znam gdje je opet problem...
Rim Tim Tagi Dim!

Matija87

Mapa je 99 posto u normali sad, jedino još uvijek 820 je izgubljen u Slovenskim šumama a 120 tabori u garaži, poslao sam mail zavodu za infor. djelatnost vezano za to i trenutno rade na tome da otklone i tu grešku

Vanjac

Vidim da neki garazni brojevi idalje nemaju slika, pa me zanimalo gdje i kako se mogu dodati?
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"

DWProski

Moram ih ja dodati, ali za to se trebam nakaniti.

pehar_11

Gbr. 819 se ne prikazuje na mapi a uredno vozi. Kako to da na se drugi autobusi prikazuju na mapi, a ovaj ne?
Rim Tim Tagi Dim!