Mapa vozila

Autor shef, Ožujak 15, 2021, 07:21:57

Matija87

Nikome još nije jasno zbog čega se neki autobusi ne prikazuju, ono što se ponovilo već nekoliko puta, problem nije do Autotroleja. Mapa nije službena i za nju je "odgovoran" zavod za informatičku djelatnost Grada Rijeke. Ako imaš volje , pošalji im mail s tom problematikom (ja više nemam volje) pa možda riješe problem.

pehar_11

Citat: Matija87  u Svibanj 05, 2022, 13:42:20
Nikome još nije jasno zbog čega se neki autobusi ne prikazuju, ono što se ponovilo već nekoliko puta, problem nije do Autotroleja. Mapa nije službena i za nju je "odgovoran" zavod za informatičku djelatnost Grada Rijeke. Ako imaš volje , pošalji im mail s tom problematikom (ja više nemam volje) pa možda riješe problem.
Može, meni nije problem.. samo ne znam točno na koju adresu jer sam vidio da ih se par spominjalo prije
Rim Tim Tagi Dim!

NP-549

Ako te otpile da je do Troleja onda javi pa ti posaljem screen shot da je nama sve ok

pehar_11

Citat: NP-549  u Svibanj 05, 2022, 18:34:21
Ako te otpile da je do Troleja onda javi pa ti posaljem screen shot da je nama sve ok
Evo ja upravo poslao mail, javim što odgovore. Ako odgovore.
Rim Tim Tagi Dim!

kico101

Ne znam da li samo ja imam ovaj problem, ali na PCu na karti ne vidim niti 1 autobus, dok na mobitelu karta uredno radi.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

Citat: kico101  u Svibanj 06, 2022, 17:36:08
Ne znam da li samo ja imam ovaj problem, ali na PCu na karti ne vidim niti 1 autobus, dok na mobitelu karta uredno radi.
Upravo sam pogledao na laptopu i PCju upravo, https://vekejsn.github.io/ri-tracker/index.html radi normalno, osim što se ne prikazuju brojevi linija. Ista stvar na mobitelu.
Rim Tim Tagi Dim!

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

#112
Citat: kico101  u Svibanj 06, 2022, 18:33:05
https://busri.alwaysdata.net/

Govorim o ovoj karti.
(update): evo sada karta opet normalno radi.
Rim Tim Tagi Dim!

Vanjac

Citat: kico101  u Svibanj 06, 2022, 17:36:08
Ne znam da li samo ja imam ovaj problem, ali na PCu na karti ne vidim niti 1 autobus, dok na mobitelu karta uredno radi.

Ja na PC-u trebam nekoliko puta pritsnuti CTRL+F5 da mi se prikažu autobusi, pa možeš pokušati to. Ako imaš uključene stanice ih isključi ako ti nisu potrebne, jako usporavaju učitavanje.
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"

kico101

#114
Nesto je drugo u pitanju. Do sada nisam imao taj problem. Ja ne vidim nista ni dalje.

EDIT: od jutros sve opet uredno radi ( osim naravno greške 120-820 ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kigor

Na busri se sve vratilo

Sent from my SM-G980F using Tapatalk


pehar_11

Evo danas prvi put vidio, pretpostavljam da je ovo neki Otokar... Nikada još nisam vidio da se čak i ne prikazuje gbr.
Rim Tim Tagi Dim!

pehar_11

#117
Citat: Vanjac  u Travanj 29, 2022, 08:50:41
Vidim da neki garazni brojevi idalje nemaju slika, pa me zanimalo gdje i kako se mogu dodati?
Koliko ja znam i ako se ne varam, to su za sada samo 3 vozila, i to gbr. 770 (Crossway), 769 (Crossway) i 767 (Lion's city G zglobni) koji nemaju slike. Ako pronađem da ih još nema, napišem naknadno s obzirom da sam gledao preko vikenda, a tada nisu sva vozila u pogonu.
Rim Tim Tagi Dim!

kico101

120 i 820 konačno odblokirani.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Vanjac

Vidim da se idalje na mapi ne prikazuju brojevi linija u kružićima, a znam da su prije bili vidljivi pa me zanima što je s tim?
"U raju je dobro, al u paklu je ekipa"