Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

gorgoroth


akzg22

SK 199-IL, slikan u Novom Zagrebu.

akzg22

ZG 9511-JA, slikan u Novom Zagrebu.

MAN464

Netko se s podrucja Splita ponovio temsom safari ( ona 1 generacija) uvoz cini mi se FR , tablice ako se ne varam ST-nesto-AD
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Tomek

To bi mogla biti Safari koja je bila kod Dražana Čupića ex Herc, ex Croatia bus, a koja je pred mjesec dana registrirana nakon 4 godine.

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

MAN464

Temsa je generacija kao ta sto je bila od Čupića ali nije ta jer ova po sebi ima msm Francuske natpise i bas safari kao jako je sarena, tako da nije ni ta od Potočkog.
Cupiceva je dosta dugo stajala u Dugopolju msm da je tamo vise nema.


BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

415 ul

Stizu petice,izvor E.Hermann

415 ul

Mozda idu za Promet Makarska posto su od Hermanna

Kolega garažer

Citat: MAN464  u Siječanj 03, 2023, 21:57:54Netko se s podrucja Splita ponovio temsom safari ( ona 1 generacija) uvoz cini mi se FR , tablice ako se ne varam ST-nesto-AD
Prinova kod Svete Bobana
PROMET Split

MAN464

Ove setre je kupio srecko tours tako bi barem trebalo da je

Garazer hvala na info :)


BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

415 ul

Srecko,ocito je posla kad kupuje

Majstor

Noćas 3 kom A21 Manova cca 2008/09.g.na Macelju
Pretpostavljam za BiH
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

Netko se ponovio da dvije Sestre 517 HD sa rampama za invalide,u krugu su Mack MK servis

mate

Na prvu bi rekao da je Ortran