Display

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:16:56

rzri05

#780
Na slici prije još je i dobar taj displej u 703 obzirom da sam ga u međuvremenu vidio na Delti sa ovim čudesnim odredištem. Barem nije bio na liniji pa nije neki problem.

pehar_11

Možda će NP znat. Je li moguće da je tekst na Novatronic displejima fiksan (broj linije i destinacija), a ispod naziva linije i destinacije da se "vrti" drugi tekst (npr. "veza na 18/28B")? Bilo bi fora da se (ako je moguće) napravi da se veza vikendom vrti ispod displeja, a ovaj gore je fiksan.
vrijeme je novac?!?

NP-549

Može, i Novatronic i Bustec i žuta Gorba, ali onda ti je gornji fiksni text jako sitan.  Pa šta fali ovom kad je full desno ?

Čelični

Po meni je ovo potpuno zadovoljavajuće što je NP napisao full desno, jer sasvim je dovoljno vidljivo, odnosno uočljivo.
I ja se pitam što tome fali ?

pehar_11

Nigdje nisam napisao da nešto fali, već pitam. Činilo se fora jer sam vidio kako izgleda "početni" displej Novatronica, tj. logo (ili kako god) gdje "Novatronic" piše veliko, a ispod se vrti nešto "passegnger information blabla".
vrijeme je novac?!?

pehar_11

#785
Citat: pehar_11  u Siječanj 20, 2023, 17:19:12Nova linija 2020 od danas u prometu.
822 danas vozio bez displeja, samo tabla.
vrijeme je novac?!?

rzri05

Vjerojatno je zabuna, citirao si sliku sa 822 iako se radi o 824.

Ako ništa, dotičnom 822 je prednji displej jutros radio dobro kad je vozio dvojku u 7:10 (bočni je još uvijek priča za sebe).

pehar_11

Ispravljeno. Ipak je to bio 822.
vrijeme je novac?!?

rzri05

Jutros ponovno radi, valjda taj displej radi kako mu se prohtije

pehar_11

831 vozio danas samo sa "32", bez teksta.
vrijeme je novac?!?

rzri05

Na 823 displeji štrajkaju i vozi sa tablama. Možda ga je 822 zarazio.  ;D

rzri05

Na 737 je bočni displej za broj linije krepao, trepere mu dvije točkice.

pehar_11

830 ima poduplanu sekciju bočnog displeja. Odreže jedan dio pa opet prikaže.
vrijeme je novac?!?

tatratram

Citat: pehar_11  u Prosinac 28, 2022, 18:59:52Mene samo zanima voze li se idalje polasci za Bakar "po kazni", kako je to bilo i prije?

Citat: NP-549  u Prosinac 28, 2022, 21:33:10Da, uglavnom se i dalje vozi po kazni. Jedino ako netko želi onda mu daju.

Zašto? Jesu to ovi školski polasci?