Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

MD 675

kako to,kako to u Lovranu nema auta na stanici.mora da je neka fotomontaža

rzri05

Citat: pehar_11  u Prosinac 06, 2022, 19:27:52Iznuta se niš van ne vidi. Katastrofa.
Slažem se, kao da se kroz te reklame od kad je Infomedia došla još gore vidi nego prije. Još kad se zapari staklo i vani padne kiša (što sam imao prilike jučer ujutro u 704 vidjeti), tada možeš isključivo nagađati gdje se nalaziš ako nisi do prozora da ga možeš malo pobrisati.

pehar_11

Citat: rzri05  u Prosinac 06, 2022, 20:18:39od kad je Infomedia došla još gore vidi nego prije.
Neka ovu gadnu Infomediu četke u garaži počupaju dok peru, biti će svima lakše.
vrijeme je novac?!?

Čelični

Citat: pehar_11  u Prosinac 06, 2022, 23:04:43Neka ovu gadnu Infomediu četke u garaži počupaju dok peru, biti će svima lakše.
Slažem se ja sam se danas vozio linijom 8 (solo bus) , nisam zapamtio gar.br, em je bio s jedne strane oblijepljen reklamom , a netko je na reklamu još prelijepio neku naljepnicu, tako da se ama baš nije ništa vidjelo s te strane autobusa vani, srećom na drugoj strani je bilo staklo bez reklame i dodatne naljepnice. Užas što rade sa tim reklamama !  >hammer<

NP-549

Pošaljite mail pa će se ispitati. Prošli puta je pred 2,3 godine bilo isto tako pa je Urbano Oglašavanje promijenilo folije za neke kvalitetnije. I staklene da se bolje vidi van, i vanjske da ne izgore na haubi

pehar_11

vrijeme je novac?!?

NP-549


Čelični

Citat: pehar_11  u Prosinac 07, 2022, 15:12:37Na autotrolej@autotrolej.hr? To neko uopće čita?
Ovako stoji na službenoj Web stanici Autotroleja :
Sve upite, primjedbe i pohvale možete poslati i elektronskim putem na e-mail adresu autotrolej@autotrolej.hr.

Podnošenje prigovora
Sukladno članku 10. Zakona o zaštiti potrošača NN 41/2014. obavještavamo potrošače da pisani prigovor na kvalitetu naših usluga mogu podnijeti u našim prodajnim prostorima ili putem pošte, telefaksa ili elektroničke pošte.

Odgovor na prigovor dostavit ćemo u pisanom obliku u roku od 15 dana od dana primitka prigovora, na adresu potrošača navedenu u prigovoru.

Oprostile na  o-0

pehar_11

Pisao sam ja par puta, no nikada dobio odgovor. Hvala NP.
vrijeme je novac?!?

Čelični

#984
Imam jednu stariju fotografiju pa me zanima da li se ta reklama  još nalazi na navedenom autobusu ?
733

MAN 799

Citat: Čelični  u Prosinac 16, 2022, 16:37:40Imam jednu stariju fotografiju pa me zanima da li se ta reklama  još nalazi na navedenom autobusu ?
733
Da nalazi se pivkan


Boki651

U 794 u gornjem desnom prednjem dijelu garažni broj ispisan crnim flomasterom. Jedno veliko ZAŠTO?  ??? , pa to je novi autobus. Općenito nigdje ne bi trebalo ni pisati ništa flomasterom u ozbiljnoj firmi, neovisno o starosti voznog parka.

rzri05

Baš sam jučer to vidio, zbilja je šaka u oko po meni. buljo Podsjetilo me je na ono "POZVONITE" pisano flomasterom iznad vrata pred nekoliko godina u Citarima i još nekim autobusima

pehar_11

Citat: Boki651  u Prosinac 20, 2022, 17:15:47U 794 u gornjem desnom prednjem dijelu garažni broj ispisan crnim flomasterom.
Moderne naljepnice, čini se meni.
vrijeme je novac?!?