Povijest - Slavijatrans Petrinja

Autor Grof, Prosinac 28, 2012, 18:02:56

Paško

#15
Sanos S415 SK-188-I u zimskoj idili (prva slika - AK Glina). Bio je 1989. godište i pri kraju rada 2011. godine imao je tablice SK-711-EA
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Citat: amfan  u Kolovoz 02, 2019, 19:06:50
Karijeru je završio u Petrinji, gdje je 1995. registriran uz još četiri autobusa: SK-891, 892 i 893-AJ bili su O305, a SK-894-AJ O307.

Alain je jednom prilikom u Petrinji uhvatio tri autobusa iz te serije.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Još malo SK-892-AJ iz prethodnog posta. Bio je to Mercedes O305 1984. godišta, a 036 mu je bio garažni broj u tvrtki Verkehrsbetriebe Westfalen-Süd.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Cvebo

Znaš li možda koliko je bilo O305/O307-ica u Slaviji? SK 188-AJ, SK 189-AJ, SK 891-AJ, SK 892-AJ, SK 893-AJ, SK 894-AJ i SK 955-AN, sedam komada ili više? Sjećam ih se kao dijete s oznakama školskog prijevoza i klasične relacije na crvenoj tabli Sisak-Petrinja. A sjećam se i Ikarusa harmonike u klasičnoj bijelo-crvenoj boji i krem MAN-ova SG 240H SK 301-AN i SK 302-AN kako je već navedeno, iako mi je i kombinacija AP nekako povezana s krem Slavijinim harmonikama. Jesu li bila samo dva ili još koji?  ??? 

Paško

Ne znam sa stopostotnom sigurnošću, samo mogu reći koji su meni poznati. A to su svi ovi koji si naveo osim što je SK-955-AN zapravo preregistrirani SK-188-AJ, a i SK-895-AJ iz jednog od prethodnih postova je tehnički O307 iako drugačije izgleda. Od SG 240H poznata su mi samo ta dva, a kasnije je došao SK-231-EL, bivši Autoturist Samobor #235.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#20
Citat: amfan  u Listopad 03, 2019, 17:29:19
Od SG 240H poznata su mi samo ta dva

Našao sam u nekim starim zabilješkama još dva, SK-701-AP i SK-702-AP. Inače, sva četiri su iz iste serije, 1982. godište, ex Hagener Straßenbahn.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#22
SK-509-J, sudeći po tablicama jedan od rijetkih buseva koji je tijekom rata ostao na hrvatskoj strani, Ikarus IK-111R
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

SK-188-AJ u snijegu
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Zglobni Ikarus SK-544-AK, ispred njega je sisački
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Cvebo

Juuuu, slike zlata vrijedne... buljo
Što ih više gledam, to mi se više slika i detalja vraća u sjećanje. Definitivno se sjećam te bijele s crvenim crtama harmonike, klasično Slavijatransovo bojanje.  klinac
Vezano za povijest Slavijatransa Petrinje tijekom prve polovice 90-tih: kako je ta firma funkcionirala za vrijeme rata, budući da je Petrinja bila okupirana u razdoblju 1991. - 1995., a sjedište firme je bilo u Petrinji? Iz ratnih fotografija se vide mahom kratki Slavijini Ikarusi koji su završili u neprijateljskim rukama i bivali uništeni. Gdje su se nalazili ostali autobusi koji su preživjeli krađu, kako su uopće spašeni, gdje su bili smješteni? Pitam jer Sanos S415 (SK 188-I) i Ikarus IK-111R (SK 509-J) nose tablice iz cca 1992/1993.
Polovni Mercedesi O305/307 s kombinacijama AJ/AN, pa MAN-ovi SG240H s kombinacijama AN/AP, te sada Ikarus AK bi datirali iz cca 1995./čak i 1996. Jasno je da je uslijedila obnova voznog parka poslije nemilog vremena, ali me znatiželja tjera da pitam kako je sve izgledalo za vrijeme okupacije. ???
Jasno je i da je zglobni Ikarus bio spašen, možda mu je ovo čak i druga tablica od osnutka države i uvođenja novih regi.
Kratki osvrt na lokaciju u opisu slike: Sisak, ulica J.J.Strossmayera, granica kvartova Brzaj i Viktorovac (iliti taman kad se popne uz brdo), autobusna stanica koja se vidi u daljini je preko puta poznatog restorana 'M'.
Kratak osvrt na onu mrcinu ispred: mislio sam da su sisački Ikarusi bili tamno-plave boje, ovaj bi bio neke grozno tamnozelene. Ono veliko mačje oko ili kako se već stručno zove, tj. dva pravokutna komada su mi ostala u sjećanju, kao dijete od par godina sam mislio da su i to nekakva svjetla povišena. Registracija bi mu trebala završavati na AC ili AM. Zanimljivo je kako su se i Slavijini i Autoprometovi vozni redovi uvijek poklapali, pa su nerijetko, kao i na slici, autobusi išli jedni za drugim. Kad bi bila gužva u jednom, putnici bi išli drugim busom ako su živjeli na trasi koju su pokrivala oba. Tako sam se par puta s obitelji vozio i petrinjskim krem MAN-ovima SG240H i bijelim Ikarus-harmonikom koji je po tada mom vrtićarskom mišljenju bio kud i kamo bolji, tiši i manje zatrovan dimom od naših sisačkih.  rofl

Paško

To s tablicama sam i ja primijetio. Zato sam napisao ovo:

Citat: amfan  u Studeni 21, 2019, 03:19:59
SK-509-J, sudeći po tablicama jedan od rijetkih buseva koji je tijekom rata ostao na hrvatskoj strani, Ikarus IK-111R

Mala kombinacija sugerira da je bus ostao na hrvatskoj strani, a zato mi je -AK na zglobnom Ikarusu još zanimljivija. Nije nemoguće da je zapravo ostao na srpskoj strani i jednostavno se nije pomakao prije Oluje pa ga je Slavijatrans preuzeo natrag 1995. godine. Mislim čak da su petrinjski autobusi tada stajali u sisačkoj garaži. Negdje mi je u glavi ta priča, možda od nekog na fejsu, ali nisam siguran.

Kad već spominješ SG 240H, evo još jedne slike SK-301-AN.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


Paško

Sanos kraj žmigavca ima netki natpis. A-13? Jel to nekakav garažni broj?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

petrinjausrcu

Mislim da je to u vrijeme kad je Stuhnje bio vlasnik uveo neki direktor koji je došao iz Presečkog i kratko se zadržao u Slaviji

Poslano sa mog Lenovo PB1-770M koristeći Tapatalk