"Hrvati" prije nego što su postali "Hrvati" ili nakon što su bili "Hrvati"

Autor Dreamwalker, Veljača 17, 2018, 23:41:06

sniff


Doki21

Iako smo ga još 2020.te imali na fejsu od foruma,evo nam ga i na forumu-crna zvijer od Čazmatransa Vukovar-N1216HD(VU-354-DL) nekada je bio u Francuskoj firmi Standing Euro Tours iz Pariza u kojoj je bio sve do 2017.kada dolazi u Vukovar  ;)

Slika je nastala 2013.u Versaillesu od strane Davida Sykesa na stranici Flickr.com

Doki21

Ostajemo na Neoplanu i u Čazmatransu Vukovar,idemo na jednog sada već starijeg ali odličnog N1116-VU-645-DJ nekada je bio u firmi Wöhr Tours GmbH gdje je nov stigao 2006. I bio sve do 2016.kada dolazi u Vukovar  ;)
Sve informacije oko slike pišu na istoj hi

Doki21

Evo nam i setre S516HD/2 1280 od ČZM Nove, nekada je bila u firmi BUsArt Tours GmbH

Slika je nastala 2017.godine,u Hamburgu, autor kao i izvor su navedeni na slici  ;D

Vjerujem da joj je k sestra #1281 iz iste firme, al možda griješim ;D

sniff

Nedavna prinova S 415 NF u Čazmatransu, VT-746-EK, 2007. godište. Glavninu radnog vijeka provela u DB OVF Nurnberg kao N-YZ-713.

phototrans.eu, busfreak93

Doki21

Dugo sam ga tražio, i našao sam ga konačno još početkom godine, ali sam ga zaboravio okačiti :P

Dakle jedan od vukovarskih N1218HDL, točnije VU-744-DG iz 2010.

Nekada je bio u Njemačkoj firmi Berhens busreisen, gdje je nov kupljen i imao je registracije SL-AL333 ;) , slika preuzeta sa stranice stadtbus2.de, a autor slike je Bjorn Kempe, slika je nastala 2010. Godine prilikom samog preuzimanja busa  ;D

Doki21

Jedini idalje MB Travego u Francuzevića, koji je nekada ne tako davno bio u Hamburgu, točnije u firmi Elite resien Hamburg, info sve su na slici  :D

Doki21

Titulu prve Setre S431DT u Čazmatransu pripala je Setri Ex. Umbrella Reisen GmbH Hamburg
gdje je nosila rege DD-UM1867, odnosno garažni broj #67, inače bus je 2018.godište.

Slika je nastala u Lipnju 2018te od strane Steve Baaß u Berlinu na ZOB-u.
Slika je preuzeta sa stranice bfbt-bilder.de

Doki21

Evo još jednog čazminog busa, ali ovaj put u pitanju je vukovarska S415GT, koja je nekad bila u firmi Simon Reisebüro UND Reisedienst, gdje je nosila rege RO-812W.

Slike su nastale 2018te u Linzu od strane kolege gorgoroth ;)

tramvajac 92

Ovdje: https://autobusi.org/forum/index.php?msg=363281 sam stavio Setru 431DT Darojkovića, ali je ponavljam radi usporedbe. Kod prethodnog vlasnika, Taxi-Kogoj GmbH je imala tablice LA-322 DV.

Autor original slike je lordleon sa stranice busphoto.eu

lussin

Početkom ove godine u Hrvatsku je stigla još jedna Setra S 431 DT i to u Rudi Express. Ova 6 godina stara katnica došla je iz Umbrelle gdje je nosila garažni broj 37 i tablice DD-UM-1837, dok je kod Rudija ponijela ČK-345-KI. Autor fotke je Diebacher sa busphoto.eu