Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Nedovoljno od ovih 20 ili sveukupno
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Majstor

Mercedesi obavili sve
Bili jučer u Tahografu i ide primopredaja
Već pregledani od strane kupca samo se čekala uplata 15% učešća ZETa tj.Zagreba
Samo mi sudite pošteno !

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Akropola

Citat: Majstor  u Veljača 03, 2023, 09:07:56Mercedesi obavili sve
Bili jučer u Tahografu i ide primopredaja
Već pregledani od strane kupca samo se čekala uplata 15% učešća ZETa tj.Zagreba

To je sramotno da ZET nije imao malo manje 8,5 milijuna kuna.

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ChRiStIaN

Nije riječ o novima ali je do mene došla priča da će se Citelisi nakon isteka atesta (2024.) zamjene rabljenim autobusima jer ZET nema novaca za nove i da je to jako izgledna opcija. Spominje se uvoz iz Njemačke autobusa sa oko 300000km i do 5 godina starosti.
@ Autobusi Hrvatska @

MAN truck bus

Do tad neće imati ni za polovne. rofl
Budu nam došli rashodi iz Splita kao što su nekada naši rashodi išli u Šibenik/Split.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Taman pola starosti i kilometara Citelisa. Autobusa se nađe, samo je pitanje koliko je ZET voljan platiti po komadu, i jel se to isplati. Iako, paralelna kupovina rabljenih i natječaj za nove autobuse bi mogli donijeti neku stabilizaciju zglobnog voznog parka.

MAN truck bus

Treba uzeti polovne Citare i dati im gb. od polovnih O305G, bolje neka umre selo nego tradicija. ;D

Polovni su dobra stvar za gašenje požara jer ih se uz trud vrlo brzo može dovesti u promet. Sjetimo se 2018. i prvih splitskih polovnih C2.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ChRiStIaN

#1646
Problem je navodno i taj kaj unija daje lovu samo za alternativna goriva, dizele su prekrižili. A taj jedan košta ko 2-3 dizela i kad na to dodaš da treba uložiti u infrastrukturu (struja ili vodik) bolje se isplati tih 15% kojih bi dali za te nove skupe autobuse dati za rabljene buseve, euro 6 norme, dostupne odmah, vjerojatno MAN ili MB za koje su i u garaži već "ispraksirani". U pouzdanost i izdržljivost su ih uvjerile kocke te biodizeli i Citari koji su još uvijek na cesti uz sve havarije naspram Citelisa koji sa 700000km već idu u rashod.

Niš protiv Iveca, dapače, smatram kako je Crossway čisto solidan autobus kojeg mi je draže voziti nego najnovijeg MAN-a ali netko treba naučiti na koje linije te autobuse poslati te ih obavijestiti da Crossway ako ga misle koristiti za grad, ima i varijantu sa 3 vrata.

Uglavnom, ako je to istina bit će zanimljivo vidjeti u kojim konfiguracijama će doći ti autobusi i vjerujem da bi par stvari mogli naučiti od kolega iz sjevera kod narudžbe autobusa.

Leasing novih NIJE opcija jer da dobiješ leasing moraš biti...jel...likvidan.  kava
@ Autobusi Hrvatska @

smogovci.bbb2

Imaš koju fotku novih Citara
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

Ništa novo. Bit će kad stignu, uskoro nadam se.
@ Autobusi Hrvatska @

MAN truck bus

EU daje novce za vozila i infrastrukturu za vozila sa nultom emisijom. Na prijevozniku je da odluči hoće li biti električni sa baterijama ili na gorive ćelije.

Polovni se isplate u slučaju da ih prijevoznik 100% sam financira i ako mu trebaju odmah.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"