Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

smogovci.bbb2

Raspored sjedala u prikolici je narudžba Troleja ili buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

gorgoroth

Neobično odotraga, super izvana

EUROBUSZG

Čudi me da nemaju one euro 6 naljepnice?

MAN truck bus

Nemaju ni solo MANovi. Već smo spominjali da to ovisi o naručitelju. good_boy
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Citaro04

Zanimljiv zadnji red sjedala kao i u Splitu, ali koliko će trajati?

Čelični

Ono što mi se ne sviđa je raspored sjedala. Postavljena su sva jedna nasuprot drugom tako da uvijek netko "pilji" u tebe. Nema nikakve privatnosti.   th-down Doduše svi danas "pilje", mislim prvenstveno na mlade u mobitele.
Ono što mi se sviđa je velik prostor za stajaća mjesta i invalide u kolicima.  thumbs

ikar

Danas krenuli prvi Crosswayi - 749 u Kraljevicu (ex 700, 686, 635), a 750 je na Matuljima (ex 656, 684, 698, 626). Sutra iduca dva krecu 751 na Matulje (ex 696) a 752 na Klanu (ex 692).

Boki651

A di će ovi što si označio sa ex?

NP-549

Prvi provozio danas oko 14 sati


mivano

Viđen na Drenovi poslijepodne.

gorgoroth


ikar

Citat: Boki651  u Listopad 14, 2019, 17:50:27
A di će ovi što si označio sa ex?

Rezerva i prekidne smjene.

smogovci.bbb2

Koji je on dobio g. br. i jeste saznali zašto nije crn ispod prednjeg stakla kao ostali buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Korisnik linije 34

Citat: smogovci.bbb2  u Listopad 15, 2019, 00:11:36
Koji je on dobio g. br. i jeste saznali zašto nije crn ispod prednjeg stakla kao ostali buljo
Dobio je gbr 751, na drugi dio pitanja nemam odgovor :)

Ivan

#44
Citat: NP-549  u Rujan 22, 2019, 11:27:18
Krajem osamdesetih godina okosnica voznog parka prigrada su bili TAM 260A116P i Sanos S415 sa identičnim ovakvim rasporedom sjedala, bez stajaćeg dijela na sredini, i još sa zadnjim vratima skroz otraga.  Ne moram ni napominjat koliko je tada bilo više putnika i sve je normalno funkcioniralo.  Ako je 480 mogao vozit 15 puta na dan do Marčeji, ili 527 za Hreljin, ne vidim u čemu će bit problem da ovi busevi budu većinom na linijama za Matuljski gornji kraj, Klanu ili Bakar/Kraljevicu.   Naravno da neće vozit isključivo te linije, ali u većini slučajeva da.
Pa ako i treba imati prigradski bus ne kužim po čemu danas treba kopirati konfiguraciju iz 80-ih.

Ako i ima manje putnika ne znači da bus tek tako treba napuniti sjedalima. Može se umjesto toga uzeti LE s 45 sjedala i ostaviti samo malo prostora za stajanje, prtljagu i kolica, jer meni nije jasno čemu služi full prigradski bus za linije 50-100 km kad postoji samo par linija koje su od centra Rijeke udaljene više od 25 km, ide u Kraljevicu a ne u Senj... Uostalom takvi autobusi danas i manje koštaju od visokopodnog s bunkerom, koji je na ovim udaljenostima svakim detaljem i za putnike bez invaliditeta nepraktičan u usporedbi s LE (hoće li vozač uopće i otvorit taj bunker na liniji od 15 km čak i da dođe netko s torbom??) a na liniji od 30 km ni udobnost nije osjetno niža.

Moj je dojam da su ti autobusi zbog veće količine prtljage eventualno imali smisla na liniji za aerodrom, no kad nije više Autotrolejeva, ne znam čemu ih kupovati još.