Jeste li za uvođenje glasovne najave stajališta u autobuse Autotroleja ?

Autor Čelični, Siječanj 17, 2023, 00:35:30

Vanjac

Objektivno gledajući najava stanica može biti korisna pogotovo slijepim i slabovidnim osobama. Kao što je već nekoliko puta spomenuto potrebno je prvo uvesti precizno praćenje autobusa. Ako bi se išlo na uvođenje tekstualne najave, tu mi se ne čini da postoji toliko problema za uvođenje i glasovne s obzirom da je sve drugo potrebno(precizno praćenje vozila i imenovanje stanica) već napravljeno. Većina autobusa je opremljena sa zvučnicima tako da niti s te strane nema potrebe za dodatna pretjerana ulaganja osim samog snimanja naziva imena stajališta.

Moje subjektivno mišljenje je da bi mi se ne sviđa najava stanica, jednostavno konstantno slušati osobu kako izgovara imena stanica pogotovo tijekom dužih putovanja bi me nervirala kao putnika. Vjerujem da bi i djelu vozača također smetala. Za većinu korisnika prijevoza su unutarnji displayi s tekstom sasvim dovoljni.

Čelični

Govorili vi da svi autobusi koji imaju tekstualnu najavu moraju imati i glasovnu nije točno, premijer je ZET gdje neki autobusi imaju samo tekstualnu najavu, a neki obadvije.
Slažem se potpuno s @citaro i ne razumijem @Vanjac, ako je glasovna kako i sam kažeš dobra je za slijepe i slabovidne, ali meni smeta dok se vozim. Zar je važniji tvoj "komoditet" od osoba sa velikim invaliditetom.
Što se tiče rezultata ankete, ako se uzme ukupno uvođenje glasovne najave uskoro ili kad se za to stvore uvidjeti(za što sam ja glasao jer se duboko nadam da će doći iako ne uskoro), s onima koji su protiv rezultat je otprilike podjednak. Ne shvaćam zašto mnogi gradovi u Hrvatskoj i Europi imaju glasovnu najavu stajališta dok Rijeci to nije potrebno?

pehar_11

Nije točno da nije potrebno! Pretpostavljam da oni koji su glasali protiv (barem za sada) ne vide tehničke mogućnosti i poantu uvođenja takvog oblika najava ukoliko određene stvari, poput već postojećih displeja za najavu nisu sređene.

Displej kao displej meni ososbno puno više "paše" nego zvučna najava (trenutno je nebitno zašto), no idalje mislim da je implementiranje sustava za glasovnu najavu dobra i pozitivna stvar za koju se treba zalagati, no trenutno mi se čini da je to neizvedivo i prerano. Što se osoba s invaliditetom tiče, stvar je jasna. Njima bi to jako olakakšalo kretanje i snalaženje i nadam se da će se u budućnosti takve stvari u Autotrolej dovesti, ali onda sve to treba napraviti kako treba. Zamisli da si prije dva mjeseca uveo glasovnu najavu i osoba koja je slijepa taman naleti na autobus koji nema mogućnosti za takvu najavu, već je, recimo, taj autobus za rashod ili je jednostavno najava u "kvaru". S obzirom da bi se najosjetljivije grupe ljudi oslanjale na takvu tehnologiju, sve to mora biti jako dobro sređeno, bez promaka, propusta i mogućnosti da se pojaviš u autobusu u kojem najave nema. To želim naglasiti. Ja sam za, ali mislim da je nešto takvo sada nemoguće. Dodavanje toga u ovom trenutnu nadodalo bi već postojećem kaosu, pogotovom u logističkom i izvedbenom smislu.
vrijeme je novac?!?

Čelični

Slažem se u potpunosti s tobom, zato sam i glasao u dogledno vrijeme, jer smatram da je taj projekt dobar, ali se kako si i sam napisao treba se dobro pripremiti prije nego što se krene u njegovu izradu, jer je vrlo zahtijevna.

citaro

"Ovdje spominješ displeje, a u citatu ispod ti nije jasno zašto ih ja spominjem. Dobro, nema veze. Činjenica je da u jedan Conecto koji za godinu ili dvije ide u rashod nema smisla stavljati displeje i omogućiti najavu stanice, ali onda to nije to, jelda? Koji je point najave stanica kada u nekim busevima ima, a u nekima nema? Hoćes li u gbr. 739 ili 733 stavljati razglas? Nisu novi, ali nisu stari. Koliko je trošak?"

Spominjem ako bas mora istovremeno biti glasovna i pismena najava, iako i dalje ne vidim zasto.
Zasto to ne bi bilo to? Point je da je bolje imati glasovnu najavu u 20, 40, 60% ili koliko vec autobusa nego ni u jednom. A ako je vec trosak toliki problem, izracuna se isplativost.

"Mislim da bi imalo smisla da se kombinira teksutalna i glasovna najava (ako toga ikada bude). Uzmi za primjer da zvučna ne radi. Šteta, ali barem imam onda teksutalno napisano da je sljedeća stanica Opatija ili Rijeka. Mislim da je u ovom trenutnu, danas, dok ovo pišem, funkcionalnost i ispravnost svih displeja puno bitnija nego glas koji ih čita. Kombinacijom displeja (već postojećih i dodavanjem novih) i glasovnom najavom postiže se maksimalna efikasnost i najveći mogući smisao cijelog sustava, ali jedan drugom služe kao "fail safe" ukoliko drugi ne radi, bilo to zbog neispravnosti ili bilo čega drugog."

To bi bilo idealno, naravno. Sto se primjera tice, ako zvucna ne radi, popravi se, a ne ostavi se tako da ljudi gledaju vizualnu. I samo vizualna najava slijepim i slabovidnim osobama ne znaci nista.


"Opa, čekaj malo. Kako misliš "zašto bi svi odjednom trebali imat glasovnu najavu"? To ti je isto kao da pola Rijeke ima Rijeka City Card karticu, a pola nema, ali ona svima treba. Ili napraviš posao do kraja kako treba, ili ga ne radiš. Koji je smisao cijele ideje ako od (npr.) 150 autobusa njih 53 ima najavu? Relano gledajući, onda se može reći da u Rijeci postoji najava, jer zbilja postoji, no u koliko autobusa je ta najava? Pa kvragu, nemojmo radit stvari na pola čisto da kažemo da smo ih napravili. Ako se ide raditi, onda najava treba biti u apsolutno svim autobusima osim onima koji u skoro vrijeme idu u rashod. Cilj je staviti u sve autobuse u koje je izvedivo, jer onda to ima smisla. Ako ja uđem u gbr. žnj i ima najave a kasnije u gbr. žnj2 koji nema (ili ne radi), onda to nema smisla. Ili svugdje, ili nigdje."

Nije mi poznat niti jedan grad koji je odjednom uveo najavu stanica u sva vozila. U Zagrebu su prvo niskopodni tramvaji dobili najavu i onda se taj sustav postepeno uvodio u ostala vozila. U Svicarskoj su isto prvo najnovija vozila dobivala najave stajalista, a onda postepeno starija. I ne, to nije bio proces od samo mjesec, dva. Tako da to nema veze sa sprovodjenjem necega na pola, nego u skladu s isplativoscu i mogucnostima. Kao sto sam rekao, taman da i 20% autobusa ima glasovnu najavu je vec bolje nego 0.

"Eto, ja idalje mislim da neide glas bez teksta. Ali dobro, moje mišljenje je takvo kakvo je, ne moraju se svi slagat s tim."

Ne moraju, naravno. Ja pokusavam shvatiti zasto, to mi nije jasno.

"Ono što me nervira je da se o nečemu govori, a ne postoje uvjeti ili plan kako i gdje staviti, koliko potrošiti i kako izvesti, nego se ide po metodi "stavi samo da staviš, čisto da bude". O tome što ljudi misle i kakvo je sadašnje stanje (tj. nestanje za uvođenje najave) govore ti i rezultati ankete. Nadam se da je jasnije."

Nije cisto da bude, radi se o unaprijedjivanju javnog prijevoza i ukljucivanju slijepih i slabovidnih osoba. A da vecina nije uvijek u pravu je povijest vise puta pokazala, tako da je da/ne u anketi potpuno irelevantno bez ikakvog daljnjeg objasnjenja. 

Vanjac

Citat: Čelični  u Siječanj 17, 2023, 21:47:29i ne razumijem @Vanjac, ako je glasovna kako i sam kažeš dobra je za slijepe i slabovidne, ali meni smeta dok se vozim. Zar je važniji tvoj "komoditet" od osoba sa velikim invaliditetom.
Rekao sam svoje mišljenje o tome sviđa li se to meni osobno ili ne. Naravno da bih htio osobama s invaliditetom olakšati korištenje javnog prijevoza zato sam kao prvo to i naveo i rekao da bi bilo korisno. 

Čelični

@Vanjac, OK sve 5 sve sam sada shvatio.

LD470

Leteći LED display su imale avtomontaže pred 20 godina. na njima su se doduše vrtile reklame umjesto najave stanica.
 
Jedan takav obični display duljine 1 metar ne može koštat više od 1000€. Nije mi to baš neka investicija koju si trolej ne može priuštit. bez unutarnjeg displaya su: Conecti 1 i 2, Citari i Citelisi. Možemo tu ubacit i Regie, Arwaye i prve Croswaye. To je sve skupa: 13+10+11+8+4+4+2 = 52 autobusa. Nabava displaya bi znači bila 52000€. Sami displayi ne bi trebali bit tehnički puno drukčiji od već ugrađenih serijskih displaya u novijim busevima. Znači samo ih treba povezat sa putnim računalom i isprogramirat. Nek ti to sve skupa košta 100000€.

Ako su se mogle ugrađivati kud i kamo skuplje klime u autobuse tada stare desetak godina koje su skupa s njima nakon par godina otišle na metis, onda se hvala bogu može i ovo.

Samo kao i uvijek treba imati volje za nešto napravit i poboljšat, a toga svi znamo da nema.

Što se tiče glasovne najave, u cijelom svijetu je ona sasvim normalna i uobičajena. Tako da ne vidim problem kod toga da na zvučnik čuješ dve tri riječi između svake stanice. Kad sam se vozio javnim prijevozom po Austriji u najavi su čak bile i moguće linije presjedanja, ali to bi možda bilo previše obzirom koliko u Rijeci linija (pogotovo u centru) dijeli zajedničku trasu.

Kad smo već kod svakojakih najava. Sjećam se da je bilo u novinama više puta najavljivano da dolaze displayi sa najavom dolaska autobusa na stanicu. Što je s tim i kad se to misli provest u djelo?

tramvajac 92

U Rijeci bi bilo zgodno da najavi tipa, Fiumara, prijelaz na prigradske linije. Najavljivati na svakoj stanici sve prijelaze (pogotovu u centru) je malo preveć. Eventualno od prijelaza dodati i ovako nešto Riječki neboder, prijelaz na međugradske autobusne linije.

Zamisli iduću najavu: Linija KBC za Kampus. Slijedi Tržnica, prijelaz na linije 1, 1A, 2, 2A, 3A, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 11, 18, 18B, 20, 21, 23. Aktivira se najava nakon kretanja sa semafora, ne znam bi li se cijeli tekst uspio pročitati do iduće stanice, ako je drugi semafor otvoren.

Čelični

Citat: LD470  u Siječanj 19, 2023, 08:50:49...
Kad smo već kod svakojakih najava. Sjećam se da je bilo u novinama više puta najavljivano da dolaze displayi sa najavom dolaska autobusa na stanicu. Što je s tim i kad se to misli provest u djelo?
Evi ti na to odgovor na moje pitanje vezano uz te dispaye u "Moja Rijeka" u rubrici "Reci glasno"(ex Tužibaba):
Poštovani, zahvaljujemo na javljanju. Prema informacijama iz KD Autotrolej, a vezano uz najave dolaska autobusa na stajališta te izradu mobilne i web aplikacije, postupak nabave je u tijeku. Trenutno se provodi tehnička evaluacija pristiglih ponuda, a prema važećem ugovoru s resornim ministarstvom, realizacija projekta predviđena je do konca 2023. godine. S poštovanjem, Gradska uprava.

pehar_11

Raspitajte se malo i predložite ovako "iz fore" ideju vozačima vezano uz najavu, pogotovo onima koji ne čitaju forum. Mislite da bi bili sretni da se uz najavu stanica još nabraja i mogućnost transfera (tj. presjedanja)? Kladim se da bi se to pogasilo odmah. Uz sve to, upitno je ukoliko se najava stanice može pouzdati na dosadašnji sustav praćenja vozila, prvenstveno mislim na kaos koji nastane u tekstualnoj najavi kada se vozilo ne zaustavi na određenoj stanici, neko projuri pa sve ode k vragu. Koliko sam ja vidio do sada, vozači nisu prestretni ovim sugestijama, već kolutaju očima.

E sada, škakljivo je ovo reći, no meni se tih enormnih 100000€ čini kao da bi bilo krivo usmjereno. S tolikom lovom može se popraviti i pokupovati puno drugih stvari. Neću ni spominjati da Rijeka nije ni blizu javnim gradskim prijevoznicima koji prevoze u Austriji i po drugim puno većim gradovima i zemljama. Nema Rijeka milijun stanovnika ljudi moji...
vrijeme je novac?!?

rzri05


Po meni ugrađivati unutarnje displeje u Conecte 652-665, Citare i Regio autobuse nema smisla jer se radi o autobusima starima okvirno 15 godina (14 do 18 godina) i vjerojatno će prije ili poslije ići u dogledno vrijeme u rashod. Ne bih stavio ni u Citelise te displeje, koliko voze to bi služilo isključivo kao ukras - znači eventualno ako bi se stavljalo, kandidati bi trebali biti Conecti 730-739, Arwayi i Crosswayi koji nemaju displeje.

Što se tiče glasovne najave stanica, iako je po meni dobar prijedlog, treba poboljšati sustav lociranja vozila da se dohvaćaju znatno točniji položaji inače će se moći slušati da je autobus upravo na nekoj stanici, a već ju je prošao pred 10 sekundi - definitivno bi samo uzrokovalo više problema nego što bi ih riješilo, još bi bilo putnika što bi se oslanjali na to pa išli npr. derati na vozača tipa zašto nije najavio stanicu prije nego ju je prošao (a ne može ni upravljati s time).

Čelični

Što se tiče Rijeke ne vidim razloga da u dogledno vrijeme ne uvede glasovnu najavu stajališta i to pišem po tisućiti put, ponavljam u dogledno vrijeme. Ako su se potrudili manji ili slični gradovi po broju stanovnika da porade na tome, naravno malo po malo, poput Osijeka i Splita, po čemu je to Rijeka tako specifična ?
Kad smo kod većih gradova, Grad Zagreb koji ima nešto malo manje od 800000 stanovnika po popisu iz 2021. i na koga, odnosno na ZET  dodatno gravitiraju susjedne općine, te gradovi Zaprešić i Velika Gorica (inače šesti grad po broju stanovnika u Hrvatskoj) nema najavu transfera(tj. presjedanja) ne vidim potrebu da to ima i Rijeka odnosno Autotrolej.
Inače se slažem u potpunosti što je @rzri05 napisao. Ne treba žuriti, već malo po malo stvari dovoditi u red.

LD470

Svih 150 i kusur autobusa će prije ili kasnije kad tad otići u rashod. To po meni nije razlog da se jedan display ne može sa 4 šarafa zakeljit na strop i povezat sa putnim računalom. Onda možemo reći: nema smisla pofarbat ogrebani branik na ovom Conectu jer će uskoro u rashod i ne isplati se. Kad ode u rashod display se jednostavno izvadi i spremi u skladište kao rezerva za ostale autobuse.

Stalno spominjete kako vozači kolutaju očima. Svaka čast vozačima autobusa i stvarno tijekom smjene svašta trpe, ali ne možeš mi reć da nije dobro uvesti glasovnu ili bilo kakvu najavu u autobus jer će on morat to slušat nekolicinu sati na dan. Kolutali su očima i kad su došla putna računala i sad se odjednom moraju na početku smjene prijavit u sustav. Na mojoj liniji im je teško upisat "233 enter" kako bi na vanjskom displayu pisalo "36 Lovranska Draga". Uvijek će se nekolicina na nešto žalit, ponekad opravdano, ponekad ne.

Ovo je sve samo moje mišljenje. Drugi dio mog mišljenja je to da je Trolej odavno otišo u k***c. Da se nisu nabavili autobusi preko EU fondova dan danas bi vozile Avtomontaže po gradu i prigradu. O voznim redovima koji su danas gori nego devedesetih ne želim ni počinjat.

NP-549

Vozni redovi su trenutno u gradu loši zbog nedostatka vozača. Da sutra dođe 20 vozača vratit će se po 2 busa na svaku liniju.
S izuzetkom linija 11 i 32, meni se čini da su ovo sada skoro pa najjači vozni redovi na prigradskim linijama.