MARKUS, Banja Luka

Autor busfan, Rujan 25, 2008, 13:30:40

busfan

Markus Komerc d.o.o.
Banja Luka, Vidovdanska bb
tel. +387 51 211215









Dado_toping

Markus Banja Luka a ovo je predpostavljam linija Beograd-Kostajnica,siva Setra im je najbolji bus a posjeduju ove dvije Setre,nekolike 0303 i Isuzua prve generacije. :)

busfan

Citat: Dado_toping  u Rujan 27, 2008, 20:14:01
Markus Banja Luka a ovo je predpostavljam linija Beograd-Kostajnica,siva Setra im je najbolji bus a posjeduju ove dvije Setre,nekolike 0303 i Isuzua prve generacije. :)

Ova sivu Setru od skoro vidjam, a ova plava je mislim kupljena u Bijeljini 1982.godiste. Vidio sam jos plavu 303RHD i mislim 3 303 RHS, a Isuzua jos nisam vidio. Ova nova 215 je na izgled u odlicnom stanju samo je jedan prozor zamaglio.
Osim linije za BG mislim da voze i za Novi Sad i to mislim da sam vidio plavi MB Padane, ali nisam siguran mozda sam ih zamjenio sa nekim drugim prevoznikom
Znas li voze li jos koju liniju?

Dado_toping

Citat: busfan  u Rujan 27, 2008, 21:52:27
Citat: Dado_toping  u Rujan 27, 2008, 20:14:01
Markus Banja Luka a ovo je predpostavljam linija Beograd-Kostajnica,siva Setra im je najbolji bus a posjeduju ove dvije Setre,nekolike 0303 i Isuzua prve generacije. :)

Ova sivu Setru od skoro vidjam, a ova plava je mislim kupljena u Bijeljini 1982.godiste. Vidio sam jos plavu 303RHD i mislim 3 303 RHS, a Isuzua jos nisam vidio. Ova nova 215 je na izgled u odlicnom stanju samo je jedan prozor zamaglio.
Osim linije za BG mislim da voze i za Novi Sad i to mislim da sam vidio plavi MB Padane, ali nisam siguran mozda sam ih zamjenio sa nekim drugim prevoznikom
Znas li voze li jos koju liniju?


Da imaju nocnu liniju Banja Luka-Novi Sad,zatim dnevnu Banja Luka-Bihac i liniju Banja Luka-Petrovac ili Drvar nisam siguran i tu liniju vozi Isuzu :)


busfan

#5
Linija Kostajnica-Beograd

Ova Setra se ne gasi, u cetvratk sam je vidio za Kostajnicu, pa juce za Beograd, pa danas opet za Kostajnicu

Kupili su i Tourisma 350, redizajn

stf_petar

evo ga mečka, dobar bus, ide ko lud, vozio sam se


ROAD

Prinove, 2 Setre S315 GT-HD.
NEOPLAN VIP CLASS


trnac

Pozdrav svima, dugo me nije bilo.
Prometuje li Markus na relaciji Banja Luka-Bihać i gdje se može naći kompletan vozni red Markusa?

Hvala