GNK Dinamo

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 09:59:26

autobusi.org

Imaju MAN Lion's Top Star.

erobuss

Isto mjesto, godinu poslije...




goran1208


Boki651

Ružna maska za poludit

miky

Probajte ga slikat iznutra.

man134

jako ljep bus jako mi se svidja ova boja,samo da nema ovih naljepnica,luksuzan jedva cekam da vidim kakav je unutra...

Dino

Bus lijepo izgleda osim prednje maske  :-[

erobuss

Jučer je bio parkiran ispred crkve gdje je inače zabranjeno zaustavljanje duže od 15 min. Budući da je poseban gost ostao je cijeli dan  8)

Fotka je sa općinskog web sitea


erobuss

Danas ispred hotela Regina u Međugorju gdje su odsjeli igrači i stručni stožer. Sinoć je bila Plava noć, a nakon pola noći izbio je opći nered u čitlučkoj diskoteci gdje se 50-ak BBB potuklo sa zaštitarima, policijom i ostalim gostima.

15 demoliranih automobila, 25 ozljeđenih, 11 privedenih... Kaos  >:( >:( >:(

Evo fotkica... Izgleda da je busu 'ispalo staklo na prednjim vratima'. Šole se poslužio super ljepilom.
Nitko danas nije bio raspoložen za razgovor, pa nisam tražio da me pusti u bus... Razumljivo  :-\










markost

Danas stoji dobro sakriven u prometovoj garaži i čuvaju ga specijalci.Inače, dovea dinamovce u Split na utakmicu.

manoplan

Citat: markost  u Svibanj 03, 2008, 19:45:02
Danas stoji dobro sakriven u prometovoj garaži i čuvaju ga specijalci.Inače, dovea dinamovce u Split na utakmicu.

U Splitu poslije utakmice znaju stradat i Prometovi autobusi.Što bi tek bilo da se ovoga dočepaju  :o.

erobuss

Ušao sam u treću sezonu fotkanja ovog MAN-a, valjda će mi ove godine uspjeti poslikati ga iznutra.

Dinamovci sutra u poslijepodnevnim satima stižu na dvanaestodnevne pripreme u Međugorje  8)

kekobus

#13
Ne trebaš biti nestrpljiv. Za prvu ruku evo nekoliko sličica sa puštanja u promet početkom 2004. godine.


isporuka 2004. godine


još bez reg.oznaka


fotka za uspomenu


sjedala u autobusu


u unutrašnjosti kuhinja sa mikrovalkom, aparatom za kavu, za kuhanje kobasica, WC, klupski stolić...

erobuss

Plavi su u 15h stigli u Međugorje. Ovdje ostaju 12 dana, pa će valjda biti i fotografija iz unutrašnjosti  ;)