Šumarski fakultet

Autor tamlover, Prosinac 02, 2007, 23:28:07

tamlover

Sveučilište u Zagrebu
Šumarski fakultet
Zagreb, Svetošimunska 25
tel. 01/2352-555
www.sumfak.hr





Večeras sam vidio krasan bus. Stao pokraj njega na semaforu ali u takvom mraku nije bilo smisla vadit mobitel i slikat. Na vratima je pisalo Šumarski fakultet, a mrcina je Neoplan Trendliner. Bus je predivan i nov. Eto, natječaj je otvoren - pronađite i slikajte (vrijedi i za mene 8)).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Pogledaj podforum Samoborček-Autoturist jer i Autoturist je kupio jednog i imamo sliku  :), inače, to je osim prednjeg i stražnjeg djela MAN Lion's Regio.

Što se tiče Šumarskog fakulteta, oni su taj Trendliner kupili u 7 mjesecu (pisali smo o tome), a prije toga su imali staru TAZ Dubravu.

tamlover

Tomek znam ja kak izgleda novi Trendliner - a kraj ovog sam stajao na semaforu i dobro ga pogledao kao što sam napisao. S boka je to definitivno regio, ali Neoplanu bi ja ipak dao pola ocijene više.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

FDT

Jel možda ovaj? Uslikao sam ga u prolazu u Sesv. Kraljevcu prije jedno 2-3 tjedna.

Andariel

Mogao bi biti taj, iako ga ja doduše svaki dan vidim izdaleka iz tramvaja...  :)

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

FDT

Evo još jedne fotke, uhvatio sam ga jučer u sesvetama

STIB

Da sam znao da treba slika, slikao bih ga u nedjelju ujutro. Bio je parkiran u krugu Fakulteta u Maksimiru.
I ja sam objašnjavao svojoj pratnji kako je to najnoviji MAN Regio i onda ispao neznalica :-[ kad smo vidjeli da piše Neoplan. Sad mi je jasno!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Tomek

Otkriven misterij ove rijetke Dubrave

Vlasnik je šumarski fakultet







buSHunter795

Hm...jesu li nabavili novog Trendlinera ili je ovaj 'stari' dobio nove tablice..uglavnom mi se čini da je folija umjesto zadnjeg prozora..

5AR


kuba

Danas u Udbini dovezao hodočasnike za crkvu i nacionalno svetište koju vidite iza:

zsubic3

KOJA JE GODINA TA DUBRAVA, KAKAV JE TO MOTOR UNUTRA?

Shole

Mercedesov V8 od 260 KS, a godište će bit negdje 95./96.

Tomek