Slavonija Bus - razno

Autor Tomek, Siječanj 16, 2008, 21:47:54

Promatrač

Citat: Doki21  u Veljača 20, 2022, 09:49:15
Kolega evo reći ću vam iz prve ruke da bus I iz Iloka i iz Vinkovaca staje na stanici kod stare tržnice,staje kod lidla i kod željezničkog kolodvora(naravno ako ima tko izac ili uc ako ima mjesta jer su te dvije linije običnonajpopunjenije),uzet ću i primjer linije Bokšić-Borovo Naselje gdje bus staje na većini gradskih stanica(znam to jer sam dok nije SB došao obično s njim putovao u školu...)

Staju jer misle da su neka gradska firma i da je sve njihovo i ne može nam niko ništa. Zašto prije nisu u Trpinju išli s tom linijom, a na Savulju su išli prema dvije dozvole županijskom i gradskom u jednom potezu, to je kao ok, pa ne baš, pola puta je županijska dozvola a pola je gradski prijevoz. Čisti dokaz nepoštivanja odluke o komunalnom redu grada Vukovara i koncesije koju su vozili, šta onda ne kupe putnike redom na svakoj stanici kad dođu u Osijek npr. ili u Zagreb... Jedno je obavezno vozati linije i glumit gradski prijevoz koji im je do sad bio neisplativ, drugo je stati negdje kad te putnik zamoli ukoliko je stajalište usput liniji, što davno prije nisu baš kao smjeli raditi, kao.

Konkurencija je gadna stvar  ;)

Doki21

Jel se zna u kojoj je fazi natječaj za JGP u Vukovaru i gdje se može vidjet išta o tom natječaju? Hvala unaprijed  :)

Promatrač

#392
Citat: Doki21  u Travanj 25, 2022, 17:18:03
Jel se zna u kojoj je fazi natječaj za JGP u Vukovaru i gdje se može vidjet išta o tom natječaju? Hvala unaprijed  :)

Rok za prijave na natječaj su završile, u petak.
Al još je sve u postupku, žalbe rokovi... Ništa se još nezna

Doki21

#393
A druga dva zadnje pridošla N1218HDL imaju rege SB-0155 i 0156-NG..

Majstor

Potrošile se NG
Stigla nova serija
Samo mi sudite pošteno !

Doki21

Maloprije sam dobio informaciju da od 1.7. Će samo Čazmatrans Vukovar obavljat JGP u Vukovaru,a da Slavonija bus odlazi,navodno im je neisplativo vozit gradske linije u VU,eh sad dal je do toga ili su na natječaju izgubili,neznam,također neznam ni jel ovo istina,al vjerujem da ćemo saznati vrlo brzo...

Doki21


tomo

Ok zakljucali ste temu slike na 100.-toj strani... pa prebacite sami kad istu otvorite....

Kolegijalnost medju vozacima ocajna,posvadjali su se za vrijeme voznje, a info za putnike jos gora...

Stuttgart




415 ul

Dva mana coacha osvanuli na mobile.de,to su ocito prinove

mate

E sada, da li ovaj i jedan sivi troosovinac ostaju u VP Slavonija Busa...ili možda odoše dalje, pošto se priča o novoj turi buseva za Polet

415 ul

Bili su u oglasu,moguće da i u Polet odu

415 ul

Ovaj Tourliner je ocito prinova koja se vec prodaje

mate

Ovih dana stigla je i još jedna pošiljka iz Postbusa u kojoj se krije i nekoliko ovakvih MANova...e sada, ostaje za vidjeti da li će se zadržati u SBu ili će biti prodani odmah dalje...

mate

Nešto se sprema - hoće li ovo voziti ulicama VG i okolice ili negdje dalje ostaje za vidjeti...

Promatrač

Citat: mate  u Ožujak 04, 2023, 20:58:23Nešto se sprema - hoće li ovo voziti ulicama VG i okolice ili negdje dalje ostaje za vidjeti...
Neće vozit ulicama VG jer se nisu javili na natječaj uopće.