Filmovi sa linija

Autor thomcro, Veljača 05, 2009, 16:38:55

NP-549


412

Eh, ako ovo nije cesta Tribalj - Blaškovići - Grižane, onda zaista ne znam gdje je... ;)
412

Berlingo

Placam pivu autoru ovog videa ako se nije popeo od jezera Tribalj prema Grizanama i mojoj punici! ;D

NP-549


Klanaman

A kud produži onaj prvi bus?

Berlingo

Ma ode on za Tribalj, ali meni nije jasno gdje ode ovaj iz kojeg ide video!

Klanaman

Znači otvaraju se nove linije, hehe! Jedna će ići za Grižane preko Blaškovića, a druga za Cikvenicu preko Triblja.  8)

Berlingo


NP-549


zvone16

#84
Od NP-549 filmići su mi najbolji, ako se smije znat koi je to bus iz kojega se snima, nemislim na GBR nego dal je Lion Classic ili šta već

EDIT: Nakon par puta, mislim da je Lion Classic
ZvoneXp

Berlingo

Savrseni video. Tu prigovora nema. Ali ima gluposti sta me nerviraju. Prvo, sta ce na takvoj cesti linija koja odvaja dvije polovice kolnika? Vidljivo je da autobus ne moze biti nikad na svojoj strani. Drugo, ovi putnici u autobusu su katastrofa, u ovom slucaju nebi pomogle ni slusalice ili cepici za usi! Svaka cast majstore!

MAKI

neni se čini da je ovo 689 nazire se plava traka nekoliko puta
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

kico101

Pitanje: Da li je ova cesta izgrađena ( proširena ) samo zbog partizana koji jednom ili dvaput godišnje idu gore na paradu ili postoji kakav racionalan razlog?
Btw, nismo čuli pjesmu "mlada partizankaaaa..... ". ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Uglavnom zbog toga, mada je dobro došla i u ostale svrhe.  Sav promet (kamioni, traktori) sad mogu tuda umjesto kroz kuće i spomenuto vrlo usko mjesto

NP-549