AP Varaždin – fotografije (2)

Autor shef, Prosinac 19, 2018, 09:17:52

mate


gorgoroth


Paško

Na raspolaganju imate tri garažna broja ove Bove pa birajte jedan: 11, 10-317 ili 275
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

7.7. u Đakovu

sniff

722


napokon odmak od Bovi i VDLa, S317GTHD koja i dalje odlično izgleda


gorgoroth


Mile7

#66
637 na regionalnom perfeto

Paško

Ova slika može proć samo pod razno, ne i u ovu temu. Bus uopće nije u fokusu nego penzioner, a slika nije ni tvoja. Lijepo uzmi mobitel u ruke i poslikaj ga na tom kolodvoru kako spada.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

E da se meni naći u tom kraju lijepe naše  ::|

EUROBUSZG

#69
Di inače voze eurobusevi,želim se provozat ovaj vikend sa jednim pa me zanima kako da ga uhvatim i dali mogu kupiti kartu na autobusu?Jel se isti autobus drži te linije cijeli dan ili!

tramvajac 92

Bolje ti odi radnim danom. Subotom ti zadnje vožnje iz Varaždina su u 14:20, nedeljom ničeg nema. Što se lokala tiče, slobodno kupi u busu, samo pripremi sitan novac.

Ako nisu skinuli, jedan ti vozi Ledinec Gornji.... pripazi si samo na rasporede vožnje, da nebi ostal u nekoj selendari par sati radi vožnjice.

EUROBUSZG

Citat: tramvajac 92  u Srpanj 23, 2019, 17:35:35
Bolje ti odi radnim danom. Subotom ti zadnje vožnje iz Varaždina su u 14:20, nedeljom ničeg nema. Što se lokala tiče, slobodno kupi u busu, samo pripremi sitan novac.

Ako nisu skinuli, jedan ti vozi Ledinec Gornji.... pripazi si samo na rasporede vožnje, da nebi ostal u nekoj selendari par sati radi vožnjice.

A ako uzmem kartu od Varaždina do ledinca onda opet kupim do nazad i ne sidem iz busa ocu negdje u nekoj selendri zalutati ili ce me isti taj bus vratiti na kolodvor u Varaždin?

Mile7

Citat: EUROBUSZG  u Srpanj 23, 2019, 18:01:42
A ako uzmem kartu od Varaždina do ledinca onda opet kupim do nazad i ne sidem iz busa ocu negdje u nekoj selendri zalutati ili ce me isti taj bus vratiti na kolodvor u Varaždin?
Evo pogledaj u temu Razno sam ti odgovorio više o tome da nebi bilo  o-0

Mile7


lussin

Mislim da gorgoroth misli na Novi Vinodolski  :)