Gradske i prigradske linije

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:41:08

ikar

Citat: lukica  u Svibanj 19, 2009, 22:24:05
danas oko 19:(40-50) preko drenove u smijeru grada(doslovno)proletio 60(6ili9) sa tablom
22 KLANA

Pažljivim proučavanjem voznog reda može se zaključiti kako vožnja u 18.30 na liniji 22 za Lisac nema povratne vožnje... Vozači se tada vraćaju u grad preko Drenove, Kozale, Guvernerove Palače do "Šerija" ili drugog izabranog mjesta za kavu.

NP-549

Morat ću još malo pomoć;  lokacija filma u ovim tablicama nema prolazno vrijeme u stupcu

Berlingo


Berlingo

Ovo sam jutros rano slikao iz auta.Toliko rano da mi se upalio blic.Prvo sam mislio izbrisati. Vidi se losa kvaliteta.Ali onda razmisjam da sto teze to bolje.Gdje je ovo?To je moje pitanje.Za vas starije na forumu nece biti problem.

kico101

Ante Pilepića; desno prema podvožnjaku i RIU, lijevo prema rotoru, ravno Braće Cetina prema peknjici. ;D
Nekada korekcija linije 2A, ali kada je bila zatvorena I.Ćikovića-Belog zbog polaganja kolektora, tu je išla i dvojka ( samo u suprotnom smjeru, a natrag ravno kroz B.Vidasa ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

Svaka cast. nisam ni sumljao da ce neko mladji pogoditi.Ovu su stanicu vidjeli mnogi,mnogi busevi.Evo, meni je na pameti 386 iz serije zadnjih sivih u Troleju.448 necu racunati jer mislim da i nije bio cisto sivi.

Berlingo

A da se prisjetimo malo jos proslosti.U kojem razdoblju (6mjeseci nepunih)je tuda prolazila dvojka?Opet ocekujem odgovor od starijih forumasa.

kico101

Citat: Berlingo  u Lipanj 14, 2009, 02:08:35
A da se prisjetimo malo jos proslosti.U kojem razdoblju (6mjeseci nepunih)je tuda prolazila dvojka?Opet ocekujem odgovor od starijih forumasa.
Ovo će biti već malo teže. Znam da je bilo osamdesetih, ali koje godine, hm? Mislim u drugoj polovici 80-ih, ali nisam siguran koje godine.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Meni se nekako čini da je to bilo '87. ili '88.

Berlingo

Nisam ocekivao da ce to tako tesko ici.Nista sacekat cu do sutra pa cu vam pomoci jer se nadam da ce se jos neko javiti.
Ovo sam slikao danas na Baredicama.Sjecate se ove smjesne stanice?Zapravo prvo je bila gdje i danas ali na cesti bez ugibalista.Onda je preseljena tu.Bila je jako uska i serija gradskih 338-341 je imala velikih problema.Kad je bio bus pun nije mogao u stanicu bez rusanja u rubnjak.U suprotnom smjeru je bila kod doma na Zametu isto takva.Obje su poslje prosirivane radi zglobnih Sanosa,a ova na Baredicama cak i premjestena na staru lokaciju radi novog raskrsca.
Onako usput pojavio se i ovaj na fotki, ..42.

Berlingo

Ne ide vam ocito.A i ja se mogu svaceg sjetiti.Za utjehu neka vam bude da se ni moja zena ne sjeca dvojke a uz njezin neboder su se busevi spustali na lokaciju slike.Evo pomoci.Nije vezano za jednu godinu.Dvojka je tuda isla od jeseni jedne godine kad je u prvom mjesecu pao veliki snijeg,a zavrsila iduce godine na proljece,nepunih 6 mjeseci.

ikar

Snijeg u Siječnju bio je '85. Znači '85.-'86.

Berlingo

Svaka cast Ikar.Dobro se toga sjecam.Te se godine pojavila i serija 471-478.Evo jos informacija. B.Vidasa je u povratku bila jednosmjerna do raskrsca s A.Pilepica i P.Jurcica.To je neko spomenuo na forumu.Ali je netocno da se autobusi nisi mogli mimoilaziti.Zavrsetkom radova 2A vise nije isla dolje prema Riu i mimoilazili su se.Sjecate se prigradskog prometa?Silazio je u grad od Diracja ul. A.Turka i kraj ljekarne ulazio u B.Vidasa i to s prvenstvom prolaza!Za gore je izlazio na sadasnju lokaciju cvora Diracje ali morao bi se sjetiti ulica.Morat cu vam pripremiti jednu reportazu ali kad uhvatim vremena.Stalno sam za volanom.

lukica

14:35 Rijeka-Paveki 682
molio bi da se ovo promijeni jer u  14:35 ide 675 odnosno danas je išo 640

ikar

Promjenilo se i malo više od toga! 675 nema taj polazak po novom vr-u nego 640.