Gradske i prigradske linije

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:41:08

5AR

Naš kolega je spreman kao i njegov 669 za Četvrtak da otvori novu liniju


ikar

Iznenadio sam se kad sam čuo da su mjenjani vozni redovni na linijama 6, 7 i 7a!

Na 6-ci - bus koji se dosada povlačio u 22h sada se povlači u 19.30h
Na linijama 7 i 7a uvedene su prekidne smjene umjesto jednog cijelodnevnog voznog reda - (3 cijelodnevna, 1 do 21h i 1 prekidni umjesto dosadašnja 4 cijelodnevna i jednog do 21h)

Boki651

#662
ovo mi je prva info sada, idem provjeriti, a novi list piše da nije mijenjan vozni red.
EDIT: Ajme, tko će sada ovo sve pohvatati, polazaka ima intervalima od 10-30 minuta.

Moram priznat da mi je bio bolji stari vozni red, bili su polasci svakih 18 min u pravilu i napamet sam znao obje strane, a ovo sad neće bit lako pohvatati.
Sad ima svakih 10, ali i svakih 30 min radnim danom. Koliko vidim subota ni nedjelja se nisu mijenjale.

I za kraj još samo moj komentar na polazak sa Sv. Križa u 00:05 radnim danom, postavlja se pitanje za koga? ??? Mogli su staviti onda 00:30 bez problema. :-\

ikar

Citat: Boki651  u Travanj 01, 2010, 02:29:31
ovo mi je prva info sada, idem provjeriti, a novi list piše da nije mijenjan vozni red.
EDIT: Ajme, tko će sada ovo sve pohvatati, polazaka ima intervalima od 10-30 minuta.

Moram priznat da mi je bio bolji stari vozni red, bili su polasci svakih 18 min u pravilu i napamet sam znao obje strane, a ovo sad neće bit lako pohvatati.
Sad ima svakih 10, ali i svakih 30 min radnim danom. Koliko vidim subota ni nedjelja se nisu mijenjale.

I za kraj još samo moj komentar na polazak sa Sv. Križa u 00:05 radnim danom, postavlja se pitanje za koga? ??? Mogli su staviti onda 00:30 bez problema. :-\

Mora bus ić u Garažu. Ovako je ispalo, da su ga povukli u 23.30 s Hosti to bi bilo prerano.

Ruske

sad bas malo gledam mrezu gradskih linija...i nije mi jasan put 3A...od grada ide na zamet pa na bezjake i onda natrag u grad (crvena strelica) ili ide u bejzake pa zamer i grad (plava strelica)? jel jos uvijek vozi do dvorane na zametu? ili je samo greska u mrezi pa vozi grad-bezjaki-grad?




kico101

Linija 9 - okretište Kod Lubenica:

Dakle, tabela je samo privremena ( a i stare felge punjene betonom su tražena roba ;D ), što znači da okretište ili nije trajnog karaktera ili će se izvoditi građevinski radovi. Zaista ne vidim nikakvog razloga zašto minibus ne ide kroz selo gdje bi korekciju imao na onom malenom raskrižju, stotinjak metara dalje od autopraone.
Što se tiče oznaka po stajalištima, nove tabele su uredno postavljene i ispisane, ali na onim stajalištima gdje su oznake nalijepljene na unutrašnjoj strani čekaonice, još uvijek piše samo 25 i 26. Valjda će bit uskoro. Danas viđen 113, nažalost uz istu popunjenost kao i bivša ( privremeno obustavljena ) 13A. Ipak, mislim da će ovu liniju ljudi prihvatiti kada skuže vozni red i trasu.
Linija 13 - doista je ekskluziva voziti se sa 684 od dispanzera na Krimeji do Z. Kučića ili od Tete rože do Sv. Ane. Apel-složiti novi vr i instalirati pravi gradski bus na liniju ( mislim da se krug može pokriti za 60 min, čak i u špici ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Slaba će bit popunjenost dok ljudi ne skuže da je najbolje ić sa prvim gradskim do Sv. Ane... Tako je bilo i na 7a. Majstori čekaju na mostu na Delti umjesto da odu do Rože i tamo sačekaju 7-7a. Al ne oni moraju u gradu čekat. I onda kukaju da su odcijepljeni, a komotno se moglo do Vežice sa 7 i pješke one dve stepenice do gore  :P

SaNjIn

Citat: NP-549  u Travanj 01, 2010, 18:55:47
Prvo pa muško. Kako si pogodil ?

učinilo mi se na retrovizoru malo plavog od reklame..a i ljepo poteže pa reko 592 ;D..a neki dan se vozio sa 597..katastrofa..ili ga je šole u nižom brzinama vozio al dok se ubrzo..da potrčiš bi ga uzbrdo bio preteko..

mivano

Citat: SaNjIn  u Travanj 02, 2010, 21:08:19
Citat: NP-549  u Travanj 01, 2010, 18:55:47
Prvo pa muško. Kako si pogodil ?

učinilo mi se na retrovizoru malo plavog od reklame..a i ljepo poteže pa reko 592 ;D..a neki dan se vozio sa 597..katastrofa..ili ga je šole u nižom brzinama vozio al dok se ubrzo..da potrčiš bi ga uzbrdo bio preteko..
ja se ljetos vozio u njemu i zaključio da je bolji od 596 - tada mi je rečeno da su nešto radili na motoru u 597, inače ide u drugoj onom uzbrdicom kod Lenca u smjeru grada

MAKI

ma 597 je pravi maneken sa onom POLI reklamom
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Ruske

evo danas je 9tka radila korekciju na trgu ispred crkve na d-vezici...