Touring Croatia, Zagreb

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 13:54:22

mate

Ovo je sad 100 % sigurno, men je to potvrdio vozac Panturista koji je isao na tu liniju... ;)

lerotai

mozda mognem sta saznati u petak ... idem na stanicu u stuttgart ...  tu i on polazi
prije tijedan dana sam ga vidio jos da vozi ;) pa bumo vidili sta kazu ljudi
no sikiriki

Karabaja

Točno je da je Lubina izgubio koncesiju na liniji Ilok-Frankfurt i da je to preuzeo Touring Croatia zajedno sa Čazmatransom i Panturistom koji voze Podravinom a sa Croatia Busom i Čazmatransom voze svaki dan za Njemačku autocestom sa polaskom iz Županje.Inače ta firma se donedavno zvala Croatia Tours International ili skraćeno CTI!!

Ivan1983

Joj pa ko to nezna,jel da nabrojim i vozače????

busfan

Gledam Touringov cijenovnik za HR i iznenadilo me da su karte puno skuplje nego za BiH

Neo

Busfan standard zivota je veci u Hrvatskoj nego kod nas u BiH, a druga stvar ljudi cijene svoja vozila i napalcuju kartu. Zato i voze kud i kamo bolja vozila od nas Bosanaca...
je zakon

busfan

Citat: Zetovac  u Listopad 27, 2008, 18:13:39
Mislim da da,gazda je nešto takvo i spominjao ali to još ništa nije bilo sigurno ;)

Na prodaju su i Transliner i LC od Lubine, jel ne voze vise ili?

lerotai

Odavno cica nevozi vise nijednu liniju. Cio mu je vozni park na prodaju. Touring ukido linije pa je on morao odustati ...
no sikiriki

busfan

Citat: lerotai  u Travanj 04, 2009, 18:51:41
Odavno cica nevozi vise nijednu liniju. Cio mu je vozni park na prodaju. Touring ukido linije pa je on morao odustati ...

Izvinite ako je off, ne znam gdje da pisem o Lubini, samo da kazem da mi je bilo zanimljivo da onaj Lions Coach ima 460KS ???

mate

sto se tice Ludwiga njegove teme nema kao i jos nekih privatnika koji voze za Njemacku...a Ludwig vozi nedjeljom ujutro...mislim da oko 8 krece iz Osijeka te u 10 krece iz Sl.Broda,njegov bus sam vidio samo jednom a radilo se o Bovi...
npr.iz Slavonije nedjeljom za Njemacku uz Ludwiga voze jos i Plesa Reisen (Vukovar - Sl.Brod - Zagreb - Landsberg) s Setrom S417 HDH,te Celic s MAN-om na liniji Zupanja - Ebingen...

lerotai

ako je zelja tu mogu staviti slike ludwigove bove ...
no sikiriki

mate

Tri Setre na polasku za Njemacku...

ZG-8211-O



ZG-1003-CT



ZG-1004-CT


Tomek

S315GTHD u ponedjeljak navečer u Zagrebu, inače stražnja strana je rak rana svih Setri serije 300 što se tiče hrđe


mate

Danas u 16 sati na AK Sl.Brod...




miky

Jeli vi znate da su nedavno nabavili nove S 415 GT HD, najmanje dvije, jer sam ih ja toliko vidio u Dubrovniku prije 10-ak dana. EURO 5...