Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

Doki21

#210
A evo nam I boljih slika Prinove pivkan

Doki21

Danas nažalost nastradala S415GT ZG8238-GJ nedaleko od Zenice,nije puno nastradala,popravit će se,bitno da nije nikom ništa,to je najbitnije good_boy

mate

Na povratku iz Splita s nogometašicama županjskog Graničara, sreća je da je samo minimalna materijalna šteta

Doki21

Prema informacijama koje imam (Skylineri -2 komada:VU-428-CU i VU-644-DJ)bi 10.7. trebali napustit HR i otic u novi dom-Srbiju 8-8

Doki21

#214
https://www.facebook.com/1083898388288593/posts/pfbid0MTYEhdDMcPZASyMtWvuRPjL3WsqrTporTeGqbpsdgDeVnN3AuNVaBRExc1zbPCsyl/
Konačno se JGP vraća u prave ruke pivkan

VUKOVAR, Poslije više od godinu dana linijski autobusni prijevoz na području Grada Vukovara ponovno preuzima vukovarska tvrtka Čazmatrans. O promjeni koncesionara izvijestila je gradska uprava navodeći kako od 1. srpnja 2022. godine komunalni linijski prijevoz putnika na području grada Vukovara na temelju Ugovora o koncesiji obavlja Čazmatrans Vukovar d.o.o. po cijeni karte u jednom smjeru od 5,00 kuna. ,,Grad Vukovar izražava zadovoljstvo što smo putem postupka za dodjelu koncesije za obavljanje komunalne djelatnosti komunalnog linijskog prijevoza putnika na području grada Vukovara, u vrijeme krize uspjeli dodatno sniziti cijenu gradskog linijskog prijevoza", navode iz Grada

Doki21

#215
Evo danas vidio da su konačno stavili na displeje od Cityja da ispisuju imena linija tj. Destinacija yahoo,eh sad neznam jel možda to bio uvjet u natječaju što je vrlo lako moguće....

Promatrač

#216
Citat: Doki21  u Srpanj 02, 2022, 12:33:35
Evo danas vidio da su konačno stavili na displeje od Cityja da ispisuju imena linija tj. Destinacija yahoo,eh sad neznam jel možda to bio uvjet u natječaju što je vrlo lako moguće....

Da, kamuflaža, samo što je destinacija i dalje Trpinja i Savulja odnosno Borovo, a koncesija je unutar granica grada Vukovara... Sve je fino zapakirano na očigled kao i uvijek a i dalje po svom kako im paše... Sistem 2u1

Doki21

Pa ovako: na Savulju tj. Borovo moraju vozit jer im općina Borovo plaća mjesečne karte umirovljenika i srednjoškolaca,prema tome ja tu ne vidim problem( za Trpinju neznam jel im išta plaćaju mada mislim da bi i tu trebalo bit nešta),a i moje skromno mišljenje je da je bolje da pišu ta imena(jer su ljudi navikli na te nazive linija) tako je bilo i dok je SB vozio,nitko skoro,ama baš nitko nije govorio da idu na Dvanaest redarstvenika već na Crepulje kako i putnici tako i vozači,prema tome ja nevidim nikakav problem sa nazivima linija,ljudima se olakšava oko toga dosta...

Promatrač

Citat: Doki21  u Srpanj 02, 2022, 14:08:46
Pa ovako: na Savulju tj. Borovo moraju vozit jer im općina Borovo plaća mjesečne karte umirovljenika i srednjoškolaca,prema tome ja tu ne vidim problem( za Trpinju neznam jel im išta plaćaju mada mislim da bi i tu trebalo bit nešta),a i moje skromno mišljenje je da je bolje da pišu ta imena(jer su ljudi navikli na te nazive linija) tako je bilo i dok je SB vozio,nitko skoro,ama baš nitko nije govorio da idu na Dvanaest redarstvenika već na Crepulje kako i putnici tako i vozači,prema tome ja nevidim nikakav problem sa nazivima linija,ljudima se olakšava oko toga dosta...

Jedno je ugovor o koncesiji za komunalni linijski prijevoz koji se odvija na području grada Vukovara, a drugo je županijski linijski prijevoz koji dobiva dozvole nadležne županije i HGK uz suglasnost svih lokanih samouprava u kojima će se odvijati. U ugovoru o koncesiji jasno stoji kojim ulicama smoje prometovati gradski prijevoz. U ugovoru po kojem se odvijao i odvija gradski prijevoz nigdje nije niti Trpinja niti Borovo odnosno Savulja... Tako da treba razjasnit neke pojmove i stvari ako će se raditi kako treba, jer u ovako slučaju grad Vukovar po meni nepotrebno raspisuje natječaje za gradski prijevoz tko god se javi jedni će nastaviti po svome kao što je bila situacija do neki dan.
Niko njima ne brani da voze u Trpinju i Borovo, to je županijska linija koja bi trebala ići zasebno od gradskog prijevoza Vukovar.
Al kod nas je sve šišaj dok ide  thumbs

Doki21

Skylineri- VU-428-CU i VU-644-DJ su svoj novi dom u Srbiji pronašli u firmi Olimpic Travel iz Kragujevca,neka im je sve najbolje s božjom voljom i da ih posluže dugo dugo pivkan

mate

Kolega, krivo si prepisao sa srpskog foruma, il te je kolega perač krivo obavijestio rofl.
Ugl.da katnjaci 428CU i 644DJ su otišli put istoka, al ne u Kragujevac već u Beograd.
Iz Olimpic Travela su bili najagilniji što se tiče kupovine Skylinera, te su ih praktički odmah nakon razgleda u AH zakaparili.
S obzirom na njihove ljetne ture prema Grčkoj, otplatit će oni oba dva ove sezone.

Doki21

Ma ovo prvo je kolega,al eto bitno da smo saznali gdje su završili pivkan

sniff

Ne. VU-428-CU sa svojim hrvatskim regama i ČZM VU adresom na vratima jučer bio parkiran u Biogradu (na moru). Ili je u Srbiji Texas ili imamo krivi info ...

Doki21

Znamo(neki) da se vratio u HR iz nama još nepoznatog razloga,možda kolega Mate izvukao info više,inače mene zanima šta je sa bijelim skylinerom 644,o njemu ni riječ da se vratio u HR,jel bi to moglo značiti da je on ostao u SRB?

Paško

Ne znam detalje, ali ovdje se može provjeriti da ni jedan ni drugi nisu službeno uvezeni u Srbiju.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!